fcoop

Máte také tísnivý pocit „neodvratitel­nosti“?

Domnívám se,že nejsem „zralý pro psychiatra“

Zkuste si to přečíst..........

http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/svet-zeitgeist-zesilel-0v6-/p_zahranici.as­p?c=A110815_232700_p_zah­ranici_wag

Kdybych bydlel ve starém domě,ječel bych do světlíku.Jako přednosta ve filmu „Ostře sledované vlaky“.
Ale v paneláku světlík není.
Doplňuji:
Ten mechanizmus je stále stejný.Pár let – například – po Mnichově každý věděl ,kde a proč se stala chyba.Fatální.
Vždy! je spousta generálů a vždy! po bitvě.

Nejlepší odpověď
eLx

Já ten pocit nemám..

Ta přehnaná otevřenost, obrácenej rasismus a jiný trendy se v učitý mezi samy otočej. Paradoxně to odskáčou právě ti, koho to mělo chránit. Ale to už je příroda. Nějak se mezi sebou vykosíme a život bude pokračovat zase dál. V historii byly horší časy a taky jsme je překonali.