Mate take takove " deticky " ? Prijde syn na navstevu , za 5 min. zhltne obed – na 2 hodiny usne …

probudi se , vstane a rekne : To jsem se tu ale dneska zdrzel… 🙂 a jde na fotbal. !! -iv.
Doplňuji:
No , stalo se to dnes poprve , tak me to i pobavilo, ale snad to uz tak nebude i nadale. 🙂

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne nemám.Když moje přijdou tak tlachají a tlachají.

Další odpovědi
anonym

Tak to se zatím nestalo.I když je syn (dcera) na návštěvě,stále je o čem povídat,ale pravda je,že když jsem byl čerstvě ženatý,tak při návštěvě matky jsem se dlouho nezdržel,proto že jsem chtěl jít za svými kamarády.

hanulka11

to neznám