Avatar uživatele
marci1

Máte také tak bystré spolubydlící?

Zažili jste něco podobného? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? fcoop, Mc Merkurion, Cenobita, Kepler před 2719 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Spolubydlící nemám, ale sousedů – hňupů je kolem dost. Důvod pro vraždu by to asi nebyl, nejspíš bych se pos… smíchy. S tím vařením je vůbec potíž, záleží na kvalitě receptu. Jak pravil Felix Holzmann: „V receptu na houskový knedlík stálo: krájejte tři dny staré housky. Nekrájel jsem je ani den a už jsem jich měl plnou vanu!“

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

To já jsem slyšel o logikovi, kterého manželka poslala do obchodu a řekla mu: „Kup chleba a když budou mít čerstvé rohlíky, tak jich kup deset.“ A on přinesl domů 11 chlebů s tím, že čerstvé rohlíky měli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Keplere, byla to žemlovka 😉

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Tak jsem si to musel najít. Sorry Keplere, ano marci, máte pravdu.

„Já jsem tuhle dělal například knedlíky podle kuchařky… Tam stálo: Krájejte 3 dny starý housky. Já už jich měl nakrájenou plnou vanu a ještě jsem nekrájel ani den“
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_ez8yPqeX­G0

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Díky za upřesnění i za odkaz. Hned jsem si to přidal do „oblíbených“

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

A nebyly to opravdu houskové knedlíky? 🙂
http://www.roz­hlas.cz/radio­zurnal/maurer/_zpra­va/pavel-maurer-tudy-nase-knedlikova-cesta-rozhodne-nevede--1275299

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Už zapomínám. jako každý dědek. Nicméně sranda by to byla tak jako tak. Z čeho se dělá žemlovka?

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

Dělám z toustovýho bílýho chleba, a v sobotu jsem dělala z veky. Ani mlíko na máčení nebylo třeba.

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

ze žemlí (housek) i když přednost dávám rohlíkům… nakrájené rohlíky, namočené v mléku s vajíčkem (stačí na půl litru jedno vejce a trošička soli). Naskládat do vyššího pekáče vymaštěného máslem (másla hodně a doporučuju naskládat i po krajích „vaničku“ aby se na kraj nedostala jablka) pak nakrájená jablka s cukrem a skořicí a navrh další vrstva namočených nakrájených rohlíků. Ty namočené rohlíky nenamočit příliš, pak by z toho byla kaše.

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Aháááá, takže taky s housek. A poslyšte pane, proč se tom u teda říká žemlovka?
Nic, konec Hotzmanovy srandy. Náhodou jsem to už nejedl celá léta a netušil jsem, jak se to dělá. Ale vždycky mi to chutnalo. Takže dík za recepis!

před 2719 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek