Mapel

Máte také problém s brigádou či prací v elektroinsta­lačních profesích?

Hodně lidí si stěžuje, že nemůže najít brigádu či práci, ale najít zaměstnance zejména v silovině je problém. Jaké máte zkušenosti v ústeckém kraji?

Nejlepší odpověď
gecco

No – ono asi nebude moc nezaměstnaných s platnou vyhláškou 50…
😉

Další odpovědi
mosoj

Včera jsem byl pro štěrk pod zámkovou dlažbu. V areálu lomu jsem narazil na pět mých bývalých podřízených, kteří jsou již v důchodu. Všichni jsou tam zaměstnáni a jsou spokojeni. Nečekal jsem to!!!!! Vždyť je nezaměstnanost !
Bohužel na tebou poptávaná pracovní místa je třeba kvalifikace. Učit se nikdo moc nechce, pokud je to v tomto oboru vůbec realizovatelné.