Avatar uživatele
marci1

Máte také dojem, že někteří lidé jsou v poslední době hodně nevrlí a podráždění a používají málo úsměv ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? tatanka, briketka10, anonym, gecco před 4027 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Damiana

Mě zase přijde, že ten kyselý ksicht vidí každý na druhém, ale sám si neuvědomuje, že se sám pořád tváří jak bluma v září…
Každý si o sobě myslí, že on je lepší a ti druzí by se měli změnit. Pořád kolem sebe slyším: To je doba co? Ti lidi jsou pořád tak naštvaní, kdo to má vydržet… Ale kdo jsou ti lidé? Jsou to ti samí, co si stěžují a přitom jakoby čekali na prvního, který se snad odváží a začne „být jiný“… Jenže… Pak o něm řeknou, že je „nějakej divnej“, snaží se na sebe upozornit a kdoví co ještě. A bude to bílá vrána, kterou mezi sebe nevezmou.

Lidé jsou velcí pokrytci. Dnešní společnost ovládl konzum a k tomu patří lež a přetvářka. Takhle si ale sami ubližujeme, protože honbou za mamonem a kalkulací i ve svém vlastním soukromí stejně – i když se to stydíme navenek přiznat – toužíme po tom, aby nás měl někdo obyčejně rád, vyhledával naší společnost a hezky se na nás usmál. Je těžké držet si nějakou pózu a toužit po upřímnosti jiných. Vím to, protože mám čím dál tím víc klientů, kteří nepotřebují ani tak poradit, ale mají neskutečnou potřebu jen s někým sdílet svůj vlastní život. Vypovídat se. Fascinuje mne, co všechno mi lidé dokáží svěřit – třeba ze svého dětství, úplného soukromí – kdyby jejich partner kolikát věděl, co má doma za obdivuhodného nebo velmi citlivého člověka, byl by překvapený. Lidé se musí naučit dobře si vybrat toho, s nímž žijí a pak se mu nebát svěřit se. Jenže ta ulita býval často tak šíleně neprostupná a narušená špatnými zkušenostmi, že se to těžko mění. Ale naštěstí to lze.:-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nemám ten dojem. Vím, že je to skutečnost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tatanka

Stres v práci, doma , málo peněz i času, nejistota, co dodat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Ano, jelikož je hrozná doba a život je hrozně uspěchaný. Samý stres. Lidé se neumí už pořádně bavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Nejen posledni dobou …:D… a pokud jde o me jsem morous od prirody…:D a nesnasim Smouly..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Jo ,) ..nejvíce je to patrné, když přijedete „z venku“ a tyhle tváře vás doslova omráčí hned na nádražích. Těžko říct, jestli je to výraz lítosti, nebo nasr.nosti a tak ani nevíte, jestli je vám dotyčných líto, protože někdo za tu situaci může ,) ..je to specialita zemí bývalého východního bloku, nikde jinde po světě tenhle výraz vidět není ,)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

No jo, posledních asi tak šedesát let mi to taky tak připadá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JanaViki

Přesně mi to vypadlo z úst!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

To je tím že málo nakupují nové značky zboží! Jinak by se smáli.

před 4014 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek