Zlatý

Máte tajemství,které si vezmete do hrobu?

Já ano!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Střežím pouze tajemství ostatních lidí, kteří se mi svěřili. Sama na sebe prozradím snad všechno, neboť jsem hrozně upřímná. Dokonce i moje "úlety" se doberou na dení světlo.

Další odpovědi:

Zatím žádné tajemství netutlám,ale do hrobu se ještě nechystám,tak třeba ještě na nějaké dojde...:D

Zlatý

několik né jen jedno :D
Doplňuji:
pro manon má odpověď
je pro ty co vědí, jak se vyjadřuju
čárka tam tedy nepatří :D

Bronzový

Ano, mám, ale žilo by se mi líp bez něho.

Zlatý

Já taky,heč!

Zlatý

Myslím že kařdý z nás má nějaké to tajemství ze svého života, s kterým se ani blízkým nesvěříme. Někdo malé, někdo velké, ale u každého by se něco našlo.

Pokročilý

Já si myslím , že má každý to SVÉ tajemství - ovšem obávám se , že po tom , ani pes neštěkne - už to bude každému ouplně jedno .

Stříbrný

Briketka: Tedy chápu, že každý nějaké má. Ale někdy chybějící čárka umožňuje více výkladů :)
několik, né jen jedno
několik né, jen jedno :) Kolik jich máš? :)

Bronzový

jednotne jsem to samé,jako vlk z lesa.vse na sebe povim,a co tajim,se jaksi odkryje za me.

Zlatý

Myslím, že to vlastně dost přesně trefila alenad. To, co někteří z nás mohou považovat za děsivé tajemství, by možná ve skutečnosti pro jiné nemělo žádnou hodnotu. Možná se sami jen něčeho - a snad už i zbytečně - pořád bojíme. A třeba to časem vyšumí. Tajemství - v tomto smyslu, na který se ptáš - bývá obvykle nějaká ostuda, trapas, lež - obvykle něco, za co se stydíme.
Podle mne je lepší všechno vybalit a mít klid. A hlavně - chovat se (před jinými i sám před sebou) tak, aby se kostry nemusely v almaře moc hromadit. :-)

Pokročilý

Nejspíš jo mam ted asi 2 tajemstvi ktere nevi vubec nikdo , pak je par tajemstvi ktere dlouho nikdo nevěděl ,ale pak jsem to třeba řekl jednomu nebo dvoum.

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Hanny, s tím bych se nechválil!

Zlatý

hanny 2

barbakane -"heč"neznamená,že se s tím chválím! A jestli Tě to pohoršilo,tak promiň že jsem odpovídala.......

Zlatý

barbakan

Hanny,proč ta krutá slova,vždyť jsem se nepohohoršil,ale samochvála přece smrdí!

Zlatý

hanny 2

barbakane - já jsem se tím opravdu nechválila,jen jsem tím chtěla říct,že to tajemství nemáš jenom Ty sám,ale je nás víc - i já,a proto to "heč".Kdybys mně znal,tak bys věděl,že já jsem ta poslední,která by chválila sama sebe!!!

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.