lukas.zmizik

mate tady sveho „top“ uzivatele, jehoz otazky a odpovedi sledujete?

Doplňuji:
ja ano…sleduji celkem dva.)) ale to se rikat nesmi

Nejlepší odpověď
venkovan

Určitě, ale nejmenuji, protože bych na někoho zapomněl. Ale snažím se začíst do každého.
V současné době „odpovědi“ jsou pro mne pro mne relax, nemohu se soustředit na svoji práci kterou na PC potřebuji udělat.
Někteří uživatelé mi často pohladí po duši, od některých z odpovědí září nějaký zajímavý člověčí náboj. Prostě je tu to tak jako v normální zdravé společnosti.

Další odpovědi
fablen

konkrétně nikoho nesleduji, ale mám zde oblíbené „nicky“, jejichž odpovědi jsou mi blízké nebo jsou vtipné a tak je ráda oboduji.

hanny 2

Ani ne,těším se vždycky na všechny!

roxy52

Já ne.Snad jen vyjímka-Panenka11,Hanul­ka,Kropítko,I­ceT,Led,–iv-,Burak,beaes,An­nas,Venkovan,Qu­entos,Dědapetr,Mo­soj,Rynek878,Re­Hu,Barbakan,Ja­hoda,George,To­mOO4,Vagra,Be­aes..........­.............­....... 😉

led

Prosím, prosím, hlási sa žiačka Led…
a ako sa robí taký odposluch? Alebo sa nasadzuje nejaká sledovačka?
Hmm, neviem to, tak ani nesledujem „Osobnosti“, ale „Otázky a odpovede“.
Niekde dám bodík, niekde odpoveď, ale nevidím autora.

hanulka11

já ne....... já tak všeobecně a ty???
Doplňuji:
tak tedy pšššššššt ani muk

terry

Není to tak, že bych některéí sledovala, ale odpovědi některých mi jsou bližší, než jiných a s těmi souhladím častěji než s jinými :).

briketka10

mám jich taky několik 🙂
Doplňuji:
ale nebýt bolaka bylo by po zábavě..

Deli

Těch mých „top“ je hned několik 🙂 Ale čtu všechno od všech, boduji dle toho, jak mi je odpověď či otázka blízká či zajímavá.

MILAN1961

NE NEMÁM,ALE ODPOVÍM NA TO CO VÍM