Avatar uživatele
anonym

Máte tady své nepřátele?

Já myslím, že je mám, ale možná si to jen vykládám po svém!

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Alesh, Kepler před 2865 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Lživě a se zlým úmyslem jsem zde byl od psychicky zdravého člověka verbálně napaden pouze jedenkráte a to zrovinka nadepsaným tazatelem Přesto si nemyslím, že jsme nepřátelé. Asi tehdy měl svoje dny a nebo jsem ho nevědomky zasáhl do bebinka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Jestli zrovna nepřátele, to nevím, ale pár uživatelů se už tak zachovalo.
Musím ale dodat, že přátel mám několikanásobně víc. Až na výjimky, je to tady v pohodě.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jsem dobrákem od kosti a mám tu lidi rád a to i ty co si ze mě občas vystřelí nebo mě zkrituzují. :) Nejsem totiž z cukru i když mám prediabetes! Proč bych měl jinak v avataru slunečnice? :D Někdy mi příjde, že se s lidmi dočasně nedostanu na podobnou frekvenci. Možná jsem příliš přátelský a příliš ukecaný a příliš aktivní… Jsem jenom zvědavá osoba. :) Pokud vám na mě něco vadí, tak mi to prosím dejte vědět, protože velmi oceňuji upřímnost. Miluji tuto stránku a jste tu jako moje druhá rodina, až mi slza úkápla :(. Člověk může naučit spoustu věcí, které mu neřeknou ani ve školách a nebo by je musel lovit v knihách a po všech čertech. Abych vám všem ulevil případné konspirační úvahy, tak u nevím o nikom koho bych tu neměl rád a neříkám to jen proto, abych dostal palec. :D ( Psst! Nevěřte minerzovi on je na palcích závislý!) Aneb sranda musí být aspoň v rámci možností.

PS: Pokud mě pořád nemáte rádi, tak se vám omlouvám za vše, co jsem neúmyslně způsobil (Vše tu na webu napíšu, tak myslím vždy v dobrém!!!) a budu rád, když mi odpustíte. :) Přeji všem pohodový den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

Doufám, že ne, ale pár lidí me nas.....a vůbec mě tu štve touha po 100% pravopisu, přitom se tu kolikrát řeší, řekněme, primitivní otázky a odpovědi bývají často zcela neužitečné, asi ve snaze za každou cenu odpovědět a získat tak body…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Ne. Mám i skutečný život. Pokud mě někdo ve virtuálním světě nemá v lásce, je to jeho virtuální problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Psychotic

Ale vůbec ne. Sem tam si možná rýpnu do zjentka, když si kompenzuje nejistotu vlastní sexualitou homofobními výlevy, ale jeho ani nikoho jiného za nepřítele fakt nepovažuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kulpix

Nejvíc mě štve MINERZ A LGEE věčným zahlcováním serveru otázkama , na které stejně nikdo neodpovídá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Kto je to priateľ a kto je to nepriateľ?
Pokiaľ sa pýtate na túto konkrétnu stránku, sú tu v prvom rade ľudia s dobrými i zlými vlastnosťami a ich prejavmi aj tu.
Nemôžem povedať, že sú tu len ľudia,
ktorým neprekáža môj spôsob otázok a odpovedí, písaných prevažne v slovenskom jazyku, ktorým neprekáža že táto stránka má svojich uživateľov roztrúsených po svete
Nie, sú tu aj ľudia s opačnými názormi. Ale definovať ich preto za nepriateľa? Prečo?
Veď každý má právo na svoj názor.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Některé znám za tu dobu už lépe, některé hůře. Osobně neznám nikoho, a je na pováženou, zda to že někoho znám přes net, lze nazvat přátelstvím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

V podstatě nevím, co to slovo v praxi znamená, pánč mí nepřátelé měli vždy strach být mí nepřátelé. Koukni třeba takovýho Psychotika- ze strachu prakticky neví, jak se zachovat a tak vznikne „jen praktická“ slátanina slov, která jasně neosloví, jelikož má vždy jen teoretický základ, tedy charakter, stejně jako osobnost autora.
Jak může o jisté nejistotě tak jistě psát někdo, kdo s naprostou jistotou ví, čím by si moh být jistej, kdyby se mnou byl v jedný cele? ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Kulpix: Právě se chystám poslat 25 otázek :). (Doufám, že si rád) :D Né kecám bude jich jen 24. :D Řeknu to takhle. Tenhle server je o otázkách a nikdo nemá právo soudit otázky podle počtu odpovědí. Je tu spousta nezodpovězených otázek a to přímo kvantum i od lidí co moc otázky neposílají. Třeba buděš mít v budoucnu možnost filtrovat otázky některých uživatelů. Zaleží zdali to admin nějak vyřeší.

před 2865 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Každý má právo soudit kohokoli podle čehokoli, co uzná za vhodné. Svoboda myšlení – jediné skutečně nezcizitelné právo. Zvykej si.

před 2865 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Mě to vůbec nevadí. :) Však jsem se taky vyjádřil a Kulpix se taky vyjádřil. Myslím, že tu opět vládne harmonie. :))

před 2865 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Ohmmmmm…

před 2865 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Hele, psychoticu, doufám, že tedy víš, co by tě v jedný cele se mnou potkalo! Jako takhle napsaný to vypadá fantasticky- Ohmmmmm… úplně to vidím.

před 2865 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Psychotic

Vím. Láska kvete za každých okolností…

před 2864 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Jo tak, ty soudíš druhý podle sebe ..aha.

před 2864 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek