Avatar uživatele
kapka

Máte tady s někým stejnou IP adresu?

Je tu někdo, koho nemůžete hodnotit, protože máte internet od stejného poskytovatele a stejnou IP adresu? Je to z důvodu: „aby si uživatelé nezakládali více profilů a nehodnotili si sami svoje příspěvky, což se v minulosti stávalo“ – to mi odepsal admin. Je to škoda, ale asi to jinak nejde. Jen chci vědět jestli je tu víc takových případů nebo mám smůlu jenom já /my dva/.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, Jahoda, aramah, Pirate_of_D1, PostApMan před 5013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PostApMan

To je trochu jiná problematika, kapak má svojí jedinečnou IP adresu, ale tady jde o IP adresu kterou se připojuje k tomuto serveru, a v některých případech bývá neveřejná/sdílená s více uživateli, a to pak způsobuje problémy tohoto typu.(jde o to že na tento web vstupuje i s dalšími uživateli přes server poskytovatele který má svojí veřejnou ip adresu) Bohužel se s tím nedá dělat nic jiného než požádat o veřejnou nesdílenou IP adresu.

Více na : http://darkhe­ll.mysteria.cz/fo­rum/168-stejna-ip-adresa.html

Zdroj: darkhell.myste­ria.cz/forum/168-stejna-ip-adresa.html

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

IP adresy by nemali byť rovnake, sú jedinečné. Ak by ste mali rovnaké IP, nemohlo by vám fungovať spojenie, dochádzalo by ku kolíziám

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SinceX

Ne, já nemám stejnou IP-inu, ale poradím Vám toto, aby admin. si Vás dva dal na zvláštní „papír“, tzn. že vy dva byste měli možnost sami sebe ohodnotit.
Například ty a quentos máte stejnou IP adresu. admin by vám dal možnost, že by se na Vás nevztahovaly ty pravidla, která jsi napsala.

P.S: mimochodem LED má pravdu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pirate_of_D1

Díky za otázku. Konečně se ostatní nemusí obávat že si běžím klikat!!! IP je jedinečná adresa pc, domnívám se, že to tak nejde. Ptal jsem se kdysi tady: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-to-s-ip-adresami
Čtěte to všichni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek