kapka

Máte tady s někým stejnou IP adresu?

Je tu někdo, koho nemůžete hodnotit, protože máte internet od stejného poskytovatele a stejnou IP adresu? Je to z důvodu: „aby si uživatelé nezakládali více profilů a nehodnotili si sami svoje příspěvky, což se v minulosti stávalo“ – to mi odepsal admin. Je to škoda, ale asi to jinak nejde. Jen chci vědět jestli je tu víc takových případů nebo mám smůlu jenom já /my dva/.

Nejlepší odpověď
PostApMan

To je trochu jiná problematika, kapak má svojí jedinečnou IP adresu, ale tady jde o IP adresu kterou se připojuje k tomuto serveru, a v některých případech bývá neveřejná/sdílená s více uživateli, a to pak způsobuje problémy tohoto typu.(jde o to že na tento web vstupuje i s dalšími uživateli přes server poskytovatele který má svojí veřejnou ip adresu) Bohužel se s tím nedá dělat nic jiného než požádat o veřejnou nesdílenou IP adresu.

Více na : http://darkhe­ll.mysteria.cz/fo­rum/168-stejna-ip-adresa.html

Zdroj: darkhell.myste­ria.cz/forum/168-stejna-ip-adresa.html

Další odpovědi
led

IP adresy by nemali byť rovnake, sú jedinečné. Ak by ste mali rovnaké IP, nemohlo by vám fungovať spojenie, dochádzalo by ku kolíziám

SinceX

Ne, já nemám stejnou IP-inu, ale poradím Vám toto, aby admin. si Vás dva dal na zvláštní „papír“, tzn. že vy dva byste měli možnost sami sebe ohodnotit.
Například ty a quentos máte stejnou IP adresu. admin by vám dal možnost, že by se na Vás nevztahovaly ty pravidla, která jsi napsala.

P.S: mimochodem LED má pravdu..

Pirate_of_D1

Díky za otázku. Konečně se ostatní nemusí obávat že si běžím klikat!!! IP je jedinečná adresa pc, domnívám se, že to tak nejde. Ptal jsem se kdysi tady: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-to-s-ip-adresami
Čtěte to všichni.