Zlatý

Máte tady s někým stejnou IP adresu?

Je tu někdo, koho nemůžete hodnotit, protože máte internet od stejného poskytovatele a stejnou IP adresu? Je to z důvodu: "aby si uživatelé nezakládali více profilů a nehodnotili si sami svoje příspěvky, což se v minulosti stávalo" - to mi odepsal admin. Je to škoda, ale asi to jinak nejde. Jen chci vědět jestli je tu víc takových případů nebo mám smůlu jenom já /my dva/.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

To je trochu jiná problematika, kapak má svojí jedinečnou IP adresu, ale tady jde o IP adresu kterou se připojuje k tomuto serveru, a v některých případech bývá neveřejná/sdílená s více uživateli, a to pak způsobuje problémy tohoto typu.(jde o to že na tento web vstupuje i s dalšími uživateli přes server poskytovatele který má svojí veřejnou ip adresu) Bohužel se s tím nedá dělat nic jiného než požádat o veřejnou nesdílenou IP adresu.

Více na : http://darkhell.mysteria.cz/…

Zdroj: darkhell. mysteria. cz/forum/168- stejna- ip- adresa. html

Další odpovědi:

Zlatý

IP adresy by nemali byť rovnake, sú jedinečné. Ak by ste mali rovnaké IP, nemohlo by vám fungovať spojenie, dochádzalo by ku kolíziám

Bronzový

Ne, já nemám stejnou IP-inu, ale poradím Vám toto, aby admin. si Vás dva dal na zvláštní "papír", tzn. že vy dva byste měli možnost sami sebe ohodnotit.
Například ty a quentos máte stejnou IP adresu. admin by vám dal možnost, že by se na Vás nevztahovaly ty pravidla, která jsi napsala.

P.S: mimochodem LED má pravdu..

Pokročilý

Díky za otázku. Konečně se ostatní nemusí obávat že si běžím klikat!!! IP je jedinečná adresa pc, domnívám se, že to tak nejde. Ptal jsem se kdysi tady: http://www.odpovedi.cz/…
Čtěte to všichni.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.