FreddieR

Máte svůj účet na Twitteru ?

Drtivá většina mých známých používá denně Facebook, ale nikdo nemá Twitter. Je snad Twitter pouze záležitost zahraničních celebrit a jejich následovníků?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Je příliš složitý na moji hlavu, že ani nevím o co se přesně jedná.

Další odpovědi
Michal Kole

Ne

Doplňuji:
Měl jsem, ale nikdo ho nečetl, tak jsem jej vypl

demenceee

Ano

Doplňuji:
Ano mám :) Ale používám spíše facebook. Twiiter mám jen na koumání příspěvků od jedné mé oblíbené zpěvačky. Dívám se na její nové fotky písničky a tweety které denně přidává.

Lorrien

Ano

Mám Twitter a na obojím se zjevuji jednou za čas 😛 ;)

RyuzakiKate

Ano

Mám, následuji hodně kapel a zpěváků, od kterých odebírám novinky.

Poklička

Ano

ReHu

Ne

RedC22

Ne

Nepoužívám ani Facebook. Přišel jsem, viděl jsem, nepochopil jsem, odešel jsem.

auluk

Ano

LuK4S3k CZ

Ne

Natee

Ano

Pouze pro sledování dvou oblíbených.. Není špatné se jednou za pár dní podívat, co vaši miláčkové právě dělají. =P