Avatar uživatele
Miroslavst

Máte svůj profil?

Jste taky to samé co já, že vlezete všude kde se dá? Máte svůj profil na lidech.cz?
Já vlezu skoro všude a nejlepší je, že potom kolikrát ani nevím, že už někde jsem :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym před 5170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Jj, a pak si na nich pletu hesla ;{)=

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Jo, jsem registrovaná všude možně, spíš mám problém, že za čas neznám hesla!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Ano, mám. Používám skoro všude tu samou přezdívku, jen na facebooku mám své vlastní jméno a na třech serverech mám přezdívku Jahoda. Jinak mám taky sešit a tam mám všechny účty i s hesly zapsané ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Na Lidech.cz sice nejsem, ale mám toho taky hodně všude možně. A jelikož používám víc hesel a přesdívek, tak si vedu sešit o tomto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Glladdiator

Ano na lidech mám profil. Dokonce několik,pač jsem si vždycky založil a pak jsem zapomněl heslo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
deny555

Taky mám hodně registrací,ale mám na to zvláštní sešit a tam mám všechna hesla zapsaný a je to v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Skoro všude používám stejnou doménu, jenom na facebooku jinou, protože tam jsem registrovaná pod svým skutečným úplným jménem. Ale jinak jsem všude i na lidech afro.minerva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Pro mne to není nutnost být na lidech cz.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nemůžu říci, že bych vlezla úplně kamkoliv. Například na zmíněných lide.cz nejsem a ani o tom neuvažuju. I tak jsem ale leckde. Obvykle používám dvě přezdívky, tady jsem použila jinou, kterou jinde nemám,asi aby byla změna. Hesla se mi občas taky pletou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek