Miroslavst

Máte svůj profil?

Jste taky to samé co já, že vlezete všude kde se dá? Máte svůj profil na lidech.cz?
Já vlezu skoro všude a nejlepší je, že potom kolikrát ani nevím, že už někde jsem :)

Nejlepší odpověď
quentos

Jj, a pak si na nich pletu hesla ;{)=

Další odpovědi
BEAES

Jo, jsem registrovaná všude možně, spíš mám problém, že za čas neznám hesla!!

Jahoda

Ano, mám. Používám skoro všude tu samou přezdívku, jen na facebooku mám své vlastní jméno a na třech serverech mám přezdívku Jahoda. Jinak mám taky sešit a tam mám všechny účty i s hesly zapsané ;o)

anetadela1

Na Lidech.cz sice nejsem, ale mám toho taky hodně všude možně. A jelikož používám víc hesel a přesdívek, tak si vedu sešit o tomto.

Glladdiator

Ano na lidech mám profil. Dokonce několik,pač jsem si vždycky založil a pak jsem zapomněl heslo.

deny555

Taky mám hodně registrací,ale mám na to zvláštní sešit a tam mám všechna hesla zapsaný a je to v pohodě.

afro.minerva

Skoro všude používám stejnou doménu, jenom na facebooku jinou, protože tam jsem registrovaná pod svým skutečným úplným jménem. Ale jinak jsem všude i na lidech afro.minerva

Michal

Pro mne to není nutnost být na lidech cz.

Nuk nuk

Nemůžu říci, že bych vlezla úplně kamkoliv. Například na zmíněných lide.cz nejsem a ani o tom neuvažuju. I tak jsem ale leckde. Obvykle používám dvě přezdívky, tady jsem použila jinou, kterou jinde nemám,asi aby byla změna. Hesla se mi občas taky pletou.