Zlatý

Máte svůj profil?

Jste taky to samé co já, že vlezete všude kde se dá? Máte svůj profil na lidech.cz?
Já vlezu skoro všude a nejlepší je, že potom kolikrát ani nevím, že už někde jsem :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jj, a pak si na nich pletu hesla ;{)=

Další odpovědi:

Zlatý

Jo, jsem registrovaná všude možně, spíš mám problém, že za čas neznám hesla!!

Zlatý

Ano, mám. Používám skoro všude tu samou přezdívku, jen na facebooku mám své vlastní jméno a na třech serverech mám přezdívku Jahoda. Jinak mám taky sešit a tam mám všechny účty i s hesly zapsané ;o)

Bronzový

Na Lidech.cz sice nejsem, ale mám toho taky hodně všude možně. A jelikož používám víc hesel a přesdívek, tak si vedu sešit o tomto.

Ano na lidech mám profil. Dokonce několik,pač jsem si vždycky založil a pak jsem zapomněl heslo.

Pokročilý

Taky mám hodně registrací,ale mám na to zvláštní sešit a tam mám všechna hesla zapsaný a je to v pohodě.

Bronzový

Skoro všude používám stejnou doménu, jenom na facebooku jinou, protože tam jsem registrovaná pod svým skutečným úplným jménem. Ale jinak jsem všude i na lidech afro.minerva

Stříbrný

Pro mne to není nutnost být na lidech cz.

Stříbrný

Nemůžu říci, že bych vlezla úplně kamkoliv. Například na zmíněných lide.cz nejsem a ani o tom neuvažuju. I tak jsem ale leckde. Obvykle používám dvě přezdívky, tady jsem použila jinou, kterou jinde nemám,asi aby byla změna. Hesla se mi občas taky pletou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.