Kelt

Máte svůj cíl a dokážete za ním jít? Co děláte abyste neuhnuli z cesty?

Dobrý večer. Myslím, že každý má nějaký cíl, něčeho chce dosáhnout, něco se naučit, cvičit a pod. Není podstatné jaký, to je věc každého osobně. Co ale děláte, když se cíli začínáte vzdalovat, jak se přinutíte k návratu? Nemyslím vyjímečné situace, prostě se Vám nechce. A zabere to, nebo ne?

Nejlepší odpověď
annas

K tomu, aby člověk dosáhl svého cíle, je třeba něco udělat. Mít motivaci, vůli atd. Jenže ne vždy vedou k dosažení určitého cíle stejné cesty. Někdo jde přímou cestou, jiný oklikou, volí nevědomky nesprávnou cestu, musí se proto občas vrátit, jindy překonat různé kameny, které mu jiní házíejí do cesty z jakýchkoliv důvodů, v minulosti i politických, ale nakonec zvítězí.Často odříkání, trpělivost, čekání na příhodný čas, okolnosti …

Mně se to podařilo v oblasti vzdělání, dostala jsem se přes původní „politické“ překážky ke hvězdám.

Teď už žádný velký cíl nemám, jedině zdraví. Ale mám jedno přání, ukryté ve své duši … nevím, zda se podař je usktuečnit.

Další odpovědi
zjentek

odříkání, synku ..odříkání :o

Shady

prostě to dělej, jakmile existují v té hlavě „až něco…“ tak je to špatné.prostě konej tady a teď

Hamon

Proč bych se měl do něčeho nutit? To je totální nesmysl. Beru život takový jaký je, beru co přináší. A když něco chci, prostě si o to řeknu.