Bronzový

Máte svůj cíl a dokážete za ním jít? Co děláte abyste neuhnuli z cesty?

Dobrý večer. Myslím, že každý má nějaký cíl, něčeho chce dosáhnout, něco se naučit, cvičit a pod. Není podstatné jaký, to je věc každého osobně. Co ale děláte, když se cíli začínáte vzdalovat, jak se přinutíte k návratu? Nemyslím vyjímečné situace, prostě se Vám nechce. A zabere to, nebo ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

K tomu, aby člověk dosáhl svého cíle, je třeba něco udělat. Mít motivaci, vůli atd. Jenže ne vždy vedou k dosažení určitého cíle stejné cesty. Někdo jde přímou cestou, jiný oklikou, volí nevědomky nesprávnou cestu, musí se proto občas vrátit, jindy překonat různé kameny, které mu jiní házíejí do cesty z jakýchkoliv důvodů, v minulosti i politických, ale nakonec zvítězí.Často odříkání, trpělivost, čekání na příhodný čas, okolnosti ...

Mně se to podařilo v oblasti vzdělání, dostala jsem se přes původní "politické" překážky ke hvězdám.

Teď už žádný velký cíl nemám, jedině zdraví. Ale mám jedno přání, ukryté ve své duši ... nevím, zda se podař je usktuečnit.

Další odpovědi:

Zlatý

odříkání, synku ..odříkání :o

Pokročilý

prostě to dělej, jakmile existují v té hlavě "až něco..." tak je to špatné.prostě konej tady a teď

Bronzový

Proč bych se měl do něčeho nutit? To je totální nesmysl. Beru život takový jaký je, beru co přináší. A když něco chci, prostě si o to řeknu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.