Mirdas

Máte svou hvězdu ?

Doplňuji:
Každý to samozřejmě může vnímat trochu jinak.
Já se rád dívám na noční obloze například na Venuši a tak ji mám za svou „hvězdu“ pro svůj klid a pohodu.
Někdo hvězdu vnímá vtipně v ledničce a chápu ho a další když se například ráno probudí, vidí na plakátu svůj idol a hned mu den připadá šťastnější.

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

jo…ledničku ))

Další odpovědi
dudu

Svoje „slunce“ má naše nejstarší vnučka. Její přítel totiž před vánocemi za poplatek kdesi v Anglii zařídil, že na nových hvězdných mapách a katalozích je podle ní „pokřtěna“ dříve jen pod několika písmeny a čísly evidovaná hvězda. Díky obdrženému certifikátu zná její souřadnice a s využitím programu Google Earth je hvězda k nalezení i na obloze. Nově se jmenuje se Nikola.

Drap

Ano mám

anonym

Nejen hvězdu, ale také srp a kladivo!

krftwrk

Na hollywoodskem chodniku slavy ?

Jo, asi 20