Máte svoji oblíbenou rozhlasovou stanici?

Já rád poslouchám „Region“

Nejlepší odpověď
kropitko

NÁZOR

Další odpovědi
panenka

Nejvíc poslouchám Fan Radio,Rádio Expres,Kiss Hady,Rádio blaník.

myšpulín

Asi nejvíc poslouchám Frekvenci 1, pak Blaník a City.

Ella

já mám ráda Evropu 2 ;) Ale ani Impuls mi nevadí

quentos

z českých Metuji, ze zahraničních švýcarskou Action musique. Bohužel jsem už léta ani jednu, ani druhou nechytil.

ten který je

Rádio moc neposlouchám a když tak ČR Radiožurnál a Radio beat nebo Rockzone.

Rocker

Oldies,Beat,na chalupě Blaník

fofbal

Myslím, že co do kvality se mohou řadit: Praha2, Radiožurnal, Region, Frekvence 1. To je co do všeobecnosti. Hudební stanice mají slabší zajímavosti a informatiku, jsou dobré když se něco dělá aby jeden nebyl sám

Michal Kole

Dřív jsem poslouchal rádio Relax, ale teď neposlouchám nic

Zdroj: http://www.radio-relax.cz/

Mili @

Já mám nejraději TICHO.....

GM

Rádio Blaník, Krokodýl, Impuls.