natybubu

máte svoje motto???

pokud kliknete na ANO tak jaké???

Nejlepší odpověď
anonym

ANO

Doplňuji:
Nech starosti koňovi … pro štěstí má podkovy !

Další odpovědi
Pájo

ANO

Dělej, jak nejlíp umíš!

a pak to pusť z hlavy!

;)

Elk

ANO

Doplňuji:
Nezapomeň, že každým ránem začíná prví den zbytku tvého života…!

hanny 2

ANO

Co nemáš rád sám,nedělej druhým!

briketka10

ANO

žij každý den, jako by byl tvůj poslední :)
Doplňuji:
ale hanulkó já nic nevidíím.. 🙂

hanulka11

ANO

Doplňuji:
mám ho v profilu

WeeBear

ANO

Nikdy neříkej, že nic nejde, jelikož se vždy najde nějaký blbec, který to neví a udělá to. 🙂

jpau

ANO

Doplňuji:
„Snažení je na hovno, důležité jsou výsledky!“

RyuzakiKate

ANO

Nikdy se nevzdávej, nikdy se nevzdávej, ani když tisíckrát zabloudíš.

Postav se svým sebepochybám. Buď statečný! Není sporu, že nad nimi zvítězíš.

Damiana

ANO

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

anonym

ANO

Doplňuji:
Co mě nezabije to mě posílí

emm.kate

ANO

Doplňuji:
,,Svému nejlepšímu příteli nesvěřuj nic, co bys nesvěřil nejhoršímu nepříteli"

venkovan

ANO

Co můžeš udělat hned, odlož na příště, co můžeš sníst zítra, sněz hned.

anonym

ANO

Doplňuji:
Ustup mi ze slunce a neruš moje kruhy!

Ozzy21

ANO

Doplňuji:
Kdo chce vyhrávat,musí bojovat je to převzeto z hymny hokejového týmu HC VERVA Litvínov!

Poklička

ANO

anonym

Pravidelně opakuješ již položené otázky, to ti fakt není trapný?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nejake-heslo-motto-ve-svem-zivote-podle-ktereho-se-ridite
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-rocni-obdobi-mate-nejradeji-3

terry

Hanulko, pěkné motto – porivátní.

natybubu

jo to souhlasim

natybubu

🙂

natybubu

díky za vaše odpovědi