dabel

Máte svoje finance pod kontrolou?

Nejlepší odpověď
rynek878

U nás v domácnosti mám finance pod palcem já, a moje žena je ráda,že se o ně nemusí starat,samozřej­mně,že jí o toku peněz včas informuji.

Další odpovědi
dudu

Ano, stav a prognozu našich příjmů a výdajů pravidelně kontroluji a usměrňuji. Mít tok peněz pod kontrolou je přece nezbytné pro klid a pohodu každé domácnosti a znalosti o finančnictví by mělo patřit k základním dovednostem. Povšimněte si prosím, že podle bankovních statistik se nejvíce dlužníků po splatnosti vyskytuje na Náchodsku a na východ od Prahy, tedy vůbec ne v oblastech s nejvyšší nezaměstnaností a sociálním zatížením. Banky dokonce již začínají evidovat počty dlužníků podle ulic ve vytypovaných regionech. Od toho se bude odvíjet jejich ochota půjčovat i cena úvěrů.

Mili @

Spíše ne, než jo…
A pak se divím…

led

Nestačí, že ich kontroluje daňový úrad?