barnajka

Máte svého „slavného“ dvojníka?

Několik otázek ohledně dvojníků tu už v minulosti padlo, ale takto konkretizovanou jsem v liště nenašla (snad jsem hledala dobře :)
Zajímalo by mě zkrátka, jestli už vám někdy někdo řekl, že se děsně podobáte nějaké známé osobnosti, případně jestli jistou podobnost s jistou osobností na sobě pozorujete sami :)
K otázce mě inspiroval článek na Novinkách http://www.no­vinky.cz/koktej­l/245218-fotografie-stara-140-let-ma-dokazovat-ze-herec-nicolas-cage-je-upir.html

Podle mě je ta fotka buď zdařilý podvrh, a nebo jde čistě o obyčejnou podobnost dvou lidí: nic víc, nic míň.
Co si o tom myslíte vy? Sahali byste při setkání s Nickem Cagem do kapsy pro dřevěný kolík? ;)

A s tím dvojníkem je to teda u vás jak – máte/nemáte?!

Na vaše odpovědi jsem zvědavá :)

Mimochodem: když před lety vyhrála slovenskou Superstar holčina jménem Katka Koščová, asi 3 kamarádi mi nezávisle na sobě řekli, že jsem prý Katce hrozně podobná. Já na Superstar nekoukala, Katku jsem neznala. Tak jsem si našla její fotky na netu a osobně nemám pocit, že by ta podoba byla kdovíjaká – snad jen pár rysů?!? No ale když to říkají ostatní…asi na tom něco bude :D

Nejlepší odpověď
annas

Osobně ne. Ale vzpomněla jsem si na jednoho známého, který vzhledově nápadně připomíná Kajínka, sice staršího a silnějšího.

Když Kajínek uprchl z věznice na Mírově a dotyčný, který bydlí v obci nedaleko Mírova. jel nakupovat, zastavila ho a legitimovala Policie. Zadržela ho a trvalo dlouho, než prověřila, že nejde o uprchlého vězně, ale jen o podobnost čistě náhodnou.

Dotyčný raději několik dnů zůstal doma, aby se zase na cestě nesetkal s nepříjemnou kontrolou.

Další odpovědi
led

Pri fotografiách a filmoch je možné si veľmi ľahko „vytvoriť“ dvojníkov. Predsa oko kamery pracuje trochu ináč ako ľudské oko. Ale napriek tomu možno sem tam aj pri pohľade zblízka vidieť dvojníkov. Ale pri pozornom pohľade vidno rozdiely (pokiaľ dvojníci nie sú upravení na podobnosť).
Dokonca u nás (žien) je to ešte jednoduchšie, stačí rovnaký účes, make up, prípadne šaty a hneď si nás mýlia :)
U mužov je to v prípade brady alebo fúzov.
V prípade daného odkazu si pozrite uši:
„muž z Tennessee“ ich má mierne odstávajúce „oválne“ hore širšie
„Nicolas Cage“ ich má kosoštvorcové „hranaté“ hore aj dole rovnaké.
PS.
za mlada som mala dvojníčku a dokonca nás aj zoznámili, dnes neviem
Ale tiež tam boli malé rozdiely

rynek878

Já si to o sobě sám nemyslím,ale můj syn,když mne chtěl někomu vypodobnit,tak tvrdil,že vypadám jako herec Jiří Štěpnička,no je to věc názoru, jak nás druzí vidí.

Děda Louda

Já dvojníka nemám, ale mnozí slavní mají dvojníka ve mně.

anonym

O mě kolují zvěsti,že jsem dost podobný(nebo on mě)panu Borisu Rösnerovi.Jednou mne potkala starší paní z Prahy,která měla chalupu u nás a povídá mi:Pane Rösner,to máte divadelní prázdniny,že vás tu vidím sekat trávník?