panxnotdead

Máte svého nejlepšího kamaráda a věříte mu?

Nejlepší odpověď
hanulka11

už ne – zklamala mne
moc to bolelo

Další odpovědi
huxa

ne, nikdy nikomu raději moc nevěřím…

anonym

Kamarádství jsem nezažila, ale mám přítele, který je zároveň i o hodně víc a velmi ho miluji i mu věřím.

anonym

ne

ven.cik

Měl jsem „nejlepšího kamaráda“ od školky, ale po dokončení základky se naše cesty rozešli a už se ani nevídáme, ale taky jsem zjistil, že žádný nejlepší kamarádi nejsou…Nejlepší kamarád je ten, kterému můžeš vždy věřit a který tě nikdy nezklame…Radši nikomu moc nevěřit…

Damiana

Mám. Zaručeně nikomu nic nevykecá, nezávidí mi, nikdy mě nepodrazil, má mě opravdu rád, odpustí mi všechno – jen ne, když na něj nemám čas. Jinak děsně štěká.

SteimlX

umřel na rakovinu ve 24 letech
a nevěřil jsem mu ani slovo… byl to hroznej sígr ))

chachar1922

Mám. Zatím a doufám, že je to snad napořád, troufám si říct, že pokud toho člověka někdo nezmění, tak to napořád bude. Nebo spíš, nenechá se někým změnit. Ale pomohl mi tolikrát a udělal toho pro mě tolik, že mu budu dlužná a nikdy mu to nezapomenu ať udělá co chce.