Máte svého favorita v Superstar?

Otázka je pro ty,co tento pořad sledují.
Novu přes celý rok nesleduju,ale tyto talenty si ujít nenechám,moje srdce k muzice tomu tak velí.
Škoda,že tento pořad nevysílá normální televize.Furt samá reklama na Nově.
Díky za odpovědia hlavně tipy.
Mojím favoritem je Štěpán Urban.Emma to nebude,ale ještě mám v rukávu jednu babu,snad i na ní přijde čas.

Nejlepší odpověď
anonym

Měl jsem- Anetu Langerovou!

Další odpovědi
KatkatkaW

Dneska se teda zrovna nedívám… Ale jinak mám favority dva: Emma Drobná a Štěpán Urban. Emma je jasný vítěz, alespoň pro mě.

Piitrs

Mne se taktéž líbí Emma Drobná …

Mišule15

U mě jednoznačně Daniel Slepčík

anonym

Barboši,otázka zněla trošku jinak.Máte?Né měli jste?

anonym

To je jedno, ale z toho vyplívá, že se na brak nedívám!

anonym

On to není brak,nejsou to dechovky pro tebe,ale mladí potřebují prostor a někteří fakt uměj,

gecco

Jugare – šmarjááááá – ty fakt věříš, že jde o „prostor mladejm“???
😁
Pustá komerce je to, jediným cílem producentů a pořadatelů je vydělat peníz a zaplácnout čas v TV – ty mladý tam nikomu nestojej ani za mimovolný pšouk…
😁
___
Taky po mladejch z minulých ročníků ani ten pšouk nezbyl – pokud se, jako třeba Langerová, nevymanili ze zoufalství takových akcí a nenašli si svou cestu…

anonym

Ano, uměj, ale pro mne je kapela Kabáti jako ušitá. To, že jsem staršího věku, neznamená, že musím mít rád dechovky, ale Odyssea je pro mne „brak“, prostě šumaři!