Avatar uživatele
Miroslavst

Máte svého dvojníka a znáte ho?

Sedím takhle na lavičce. Jsem střízlivý, nespím. A najednou koukám, jdu proti sobě k té lavičce. Normálně jsem nechápal. Stejný vlasy, stejný světr a na první pohled i stejný výraz v obličeji.
Stalo se vám někdy taky něco takového?
Toho člověka neznám, ale už mi kolikrát někdo říkal, že mě viděl někde a já tam nebyl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ja jsem vloni jela autobusem na dovcu,zdalo se mi ,ze po me jedna dvojice zira vice,nez by se melo.Pak po dvou dnech jsme se u obeda zacali bavit a oni vytasili fotku sestry pana co s nami prave obedval Verte nebo ne,ale byla jsem to ja,jen ta dama byla o neco vyssi,coz mi sdelili oni.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Před pár lety jsme s kolegou čekali u koně na Václaváku taxi. Jak jsem si tak pokuřoval koukám, že se k nám blíží typický bezdomec. Otočil jsem se k němu zády aby neobtěžoval. On posléze k mému údivu povídá: pán dělá, že mě nepoznává, ale já vím kdo je. To je přece pan major z pražské kriminálky. Vysvětlil jsem mu, že jsme v Praze služebně a oba brňáci jak sviňa. Omluvil se a odešel. Otec už nežije, ale o nevlastním bratru nikdy nemluvil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FOG

Akorat jedenkrat me v baru oslovila zena,ktera tam byla se spolecnosti,ze jestli nejsem ten znamy zavodnik „Nascaru“?
Bohuzel ne,ale jsme si alespon zatancovali.
Jinak tady na netu je mi podobny myslim Dudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak já až tak velkého dvojníka tady u nás nemám, ale když jsem byla malá tak jsem si spletla jednu paní s mojí mátí. Já čekala před obchodem. Najednou vyšla paní a károvaném kabátě, já jsem se k ní automaticky přidala a chytla jsem se jí za ruku. A ta paní mě znala a říká mi: „Tak copak Danuško..“ a já jsem začla řvát na celé kolo a utekla jsem. Takže někteří cizí lidé jsou si opravdu moc podobní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Myslím,že ne a asi nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zlatomuska

NO, je mi prý někdo podobný, ale mně se to moc nezdá. nIcméně, jestli toho clověka potkás zase,rozhodně sse sním dej do reci. Můzete zjistit, co máte spolecného a co ne, nemluvě případně o utajených spolecných predcích:o), treba jsi z dvojcat;o)))

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek