Máte strach z olašství ?

Když vezmu v potaz za jakého etnika je nejvíce „věštitelů a věštitelek“ a před věštbou od objektů získávají osobní a důvěrné informace měli by ti normální zabránit těm, kteří jsou před věštbou vyslechnuti aby informace získáne onou komunitou nebyly zneužity?

Nejlepší odpověď
badisko

no ja ti nevim k cikanum bych si vestit nesel ..:D ..proc vedet co me ceka …:D ..za a je to naprosta kravina dle mne osud neni dany …takze strach nemam…:D

Další odpovědi
Funna

docela jsi mne rozesmál…v dnešní době, kdy většina „inteligentů“ vyslepičí o sobě všechno na FB a podobných sociálních sítích, kde se k nim může dostat celý svět, řešíš nějaké Olachy??…tak k nim nechoď, stejně jsou to nesmysly…vytahají z tebe informace a z nich si vydedukují, to co chceš slyšet…a to ti řeknout…to je princip věštění…

zjentek

dělám maximum, aby olašství mělo strach ze mě a aby mělo strach z věcí, kterých jsem se dotkl a z půdy, kterou jsem už před nimi navštívil. Pro místní není tak těžké vyvěštit, co se stane, když olach krade v tramvaji, ve které já jedu. A později u soudu (za různé újmy na zdraví, ať už drobné, či těžké) je vidět, že u nás je každý nostradamus. A informace? Na to hoď bobek, olach na to nejde přes informace, neví co to je ,)