Máte strach z olašství ?

Když vezmu v potaz za jakého etnika je nejvíce "věštitelů a věštitelek" a před věštbou od objektů získávají osobní a důvěrné informace měli by ti normální zabránit těm, kteří jsou před věštbou vyslechnuti aby informace získáne onou komunitou nebyly zneužity?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

no ja ti nevim k cikanum bych si vestit nesel ..:D ..proc vedet co me ceka ...:D ..za a je to naprosta kravina dle mne osud neni dany ....takze strach nemam...:D

Další odpovědi:

Stříbrný

docela jsi mne rozesmál...v dnešní době, kdy většina "inteligentů" vyslepičí o sobě všechno na FB a podobných sociálních sítích, kde se k nim může dostat celý svět, řešíš nějaké Olachy??...tak k nim nechoď, stejně jsou to nesmysly...vytahají z tebe informace a z nich si vydedukují, to co chceš slyšet...a to ti řeknout...to je princip věštění...

Zlatý

dělám maximum, aby olašství mělo strach ze mě a aby mělo strach z věcí, kterých jsem se dotkl a z půdy, kterou jsem už před nimi navštívil. Pro místní není tak těžké vyvěštit, co se stane, když olach krade v tramvaji, ve které já jedu. A později u soudu (za různé újmy na zdraví, ať už drobné, či těžké) je vidět, že u nás je každý nostradamus. A informace? Na to hoď bobek, olach na to nejde přes informace, neví co to je ,)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.