Lamička

Máte strach z nového viru ?

Vir který je vemi vemi těžké odhalit a zatím není možné ho zastavit žádným antivirem posílá vám reklamy a krade data :D Já vzdávám HOLD A ČEST A POCTU Všem hackerům … že si dali práci ALE zabíjel bych je za ty sviňárny co Vám o provede … v ohledu ochryny osobních údajů atd bych je zastřelil ale kdyby radši pomohli světu s nějakým pomocným prográmkem :D Co Vy na to ?

Nejlepší odpověď
anonym

Mně se to zdá,že výrobci antivirů potřebují nový odbyt na své programy.Já si s tím hlavu nelámu!

Další odpovědi
RomanP

Viry vesměs vytvářejí společnosti zabývající se antivirovými produkty. Když je ten vir tak zákeřný a nelze ho prakticky najít jak to že to antivirové společnosti ví s takovou přesnosti. Osobně strach nemám, kdyby nastal nějaký problém v mém PC dělám reinstalaci Windows a svoje data mám velice dobře chráněna proti čemukoli včetně virů.