Pokročilý

máte strach z létání nebo lítáte v něčem jiném než v letadle?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už od dětství létám v malérech,,jinak létat letadlem se bojím a bohužel ani nikdy nepoletím, mám strach ve stísněných prostorech,když už v nějakém jsem,tak musím stát u dveří,což by mi v letadle neprošlo.....

Další odpovědi:

Zlatý

Strach z létání nemám, létám v letadle ráda. Ale létat v dluzích nebo v průšvihu to bych nechtěla.

Zlatý

Lítání se nebojím, lítání miluju, je to pro mě relax a pocit největšího klidu a optimismu. A to i přesto, že o katastrofách dost hodně vím... ale čím víc vím, tím míň se paradoxně bojím.
A jinak - lítám ne v něčem, ale něčím, lítám životem, protože všichni jsou blázni, jen já letadlo :o)

Pokročilý

Mohu vam sdelit ,ze nyni cestuji letadlem dost casto a uz mne nic neprekvapuje i kdyz v poslednim letu byli docela silne turbolence,jde o zvyk,ale prvni let byl opravdu silne kafe a dost jsem se zapotil,ovsem nyni se nad tim ani nezamyslim a spis uz sleduji sled pochodu jez nasleduji po vzletu a pak jiz vim,ze budeme pristavat.

Bronzový

Mám závratě už od třetího patra,ale nevím proč,v letadle jsem seděla nedávno poprvé a nic lepšího a krásnějšího jsem nezažila.I když to bylo jen malé 6místné letadýlko,závratě nikde,strach jen do startu a pak jen extáze.
Ale jinak v průšvihu z nedostatku peněz létám často.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.