stana73

Máte štěstí ve hře,nebo v lásce?

A znáte někoho,kdo vyhrál aspoň milion?Já ne.

Odpovědi
Terryle

Ani v jednom. Ale když už, tak spíš v té hře – takovýho žolíka nebo šachy už jsem párkrát i vyhrála. V lásce vždycky jen prohrála. A proto mám ráda hry :o)

Znám člověka, co byl v pár televizních soutěžích a vyhrál menší sumy, ale milion teda fakt ne…

panenka

Já v té lásce i když jsem už parkrát i něco vyhrála.Ano znám moje známá ho vyhrála ze začátku nám nic neříkala a až si spravila domeček poplatila svoje pak nám to řekla na jejim místě bych udělala to samé

Jahoda

V lásce. A hru? Myslíte stolní nebo nějakou o ceny? Tak ve stolních většinou všechny porazím, ale když jsem soutěžila o ceny, nic moc jsem nevyhrála. Jen manžel výjimečně vsadil a vyhrál kolem 9.000Kč. Velký obnos nevyhrál nikdo z naší rodiny…

Elk

I když jsem hravej, tak asi v lásce, to si myslím,, že je postoj k životu. Milujete li – ať už člověka, zvíře, přírodu a dokonce i práci a dokážete v tom najít lásku, tak je to nejlepší kombinace.
Jestli jsem někdy vyhrál?
Ano, byli jsme s rodinou v soutěži na Primě : Znáte se? a jako první jsme vyhráli poukaz na nábytek v hodnotě 9600 Kč.
Poukaz byl jenom do Prahy – Asko – tak jsem tam jel a udělal směnný obchod. Vyplatilo se!