Avatar uživatele
stana73

Máte štěstí ve hře,nebo v lásce?

A znáte někoho,kdo vyhrál aspoň milion?Já ne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, Elk, iceT, Terryle před 4812 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Ani v jednom. Ale když už, tak spíš v té hře – takovýho žolíka nebo šachy už jsem párkrát i vyhrála. V lásce vždycky jen prohrála. A proto mám ráda hry :o)

Znám člověka, co byl v pár televizních soutěžích a vyhrál menší sumy, ale milion teda fakt ne…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já v té lásce i když jsem už parkrát i něco vyhrála.Ano znám moje známá ho vyhrála ze začátku nám nic neříkala a až si spravila domeček poplatila svoje pak nám to řekla na jejim místě bych udělala to samé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

V lásce. A hru? Myslíte stolní nebo nějakou o ceny? Tak ve stolních většinou všechny porazím, ale když jsem soutěžila o ceny, nic moc jsem nevyhrála. Jen manžel výjimečně vsadil a vyhrál kolem 9.000Kč. Velký obnos nevyhrál nikdo z naší rodiny…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

I když jsem hravej, tak asi v lásce, to si myslím,, že je postoj k životu. Milujete li – ať už člověka, zvíře, přírodu a dokonce i práci a dokážete v tom najít lásku, tak je to nejlepší kombinace.
Jestli jsem někdy vyhrál?
Ano, byli jsme s rodinou v soutěži na Primě : Znáte se? a jako první jsme vyhráli poukaz na nábytek v hodnotě 9600 Kč.
Poukaz byl jenom do Prahy – Asko – tak jsem tam jel a udělal směnný obchod. Vyplatilo se!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek