Avatar uživatele
quentos

Máte slabost pro určitý typ příslušníka druhého pohlaví?

Prý se to má většinou tak, že syn tíhne k dívkám, které se vizuálně podobají jeho mamince; podobné je to se dcerou a otcem. Máte tu zkušenost? U mě to platí; neshoduje se jen barva vlasů, jinak se mamince mé objekty zamilovanosti podobaly vždy alespoň vzdáleně.
Doplňuji:
Ellucy: nechci být pesimistický, ale ten výběr bývá většinou podvědomý ;{)=

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Tombik, kupkina, hambac, anonym před 5136 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Ano, něco na tom bude, můj partner má hodně společného s taťkou a já s jeho mamkou také.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
infant

Já si s spíš vybírám "roztomilé/ holky. Moje současná přítelkyně roztomilostí opravdu překypuje. Ale nemám pocit, že by moje matka byla roztomilá. Vlastně se jí v ničem nepodobá, ani povahově, ani fyzicky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Moje slabost,kam až paměť sahá-blodýna s hnědým okem. Tak má máma nevypadá ani náhodou a ani vzdáleně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Myslím že ano. Přítel je sice velmi vzdáleně mému otci podobný, ale povahově jsou dost podobní. To samé sestra, sice má partnera teprve nějaký druhý měsíc, ale ten je vskutku VLEMI podobny našemu otci. 🙂 Takže ano, věřím tomu a není to jen u lidí, co v životě otce „neměli“ a byli vychováváni třeba jenom matkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Tohle se obvykle projevuje spíše v povahových rysech. Tedy alespoň, co se týče výběru partnera námi ženami, Vy muži jste přeci jen zaměřeni více vizuálně, takže věřím tomu, že u Vás je to i o vzhledu.

Obecně to ale mohu potvrdit. Vizuálně ne. Ale můj manžel má některé povahové rysy mého otce a to velice výrazné. Ba dokonce se několikrát podařilo, že v podobné situaci vyslovuje úplně stejné nebo alespoň podobné věty a reaguje velice podobným způsobem jako on. Dodávám, že můj manžel mého otce nikdy neviděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

U mého manžela jsem zatím nepostřehla že by měl něco společného s mým tatkou,ale o mě říká že já s jeho mamkou ano a to dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já jen doufám, že nejsem podobná přítelově matce a on že nebude mít nic z mého otce 🙂
To Quentos: Protože to bych byla protivná psychopatická bába a můj přítel hypochondrický psychopat… něco z té hypochondrie tam bude, ale většina můžu když má nějaké „bebíčko“, tak je to hned na umření… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Můj manžel se mýmu taťkovi vůbec nepodobá, pouze povahu mají podobnou – musí mít oba pravdu, je tam jen ten rozdíl, že manžel jí má a taťka lže tak přesvědčivě, že se mu věřit musí.
Zato já tchýni podobná nejsem ani omylem. Nejvýš tím, že máme obě krátký vlasy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Než jsem se vdala měla jsem 3 delší vztahy / 4,4,3 roky / a vždy byl partner nekuřák a sportovec.Podobni fyzicky si nebyli ani omylem.A ani jeden se nepodobal mému otci – zarytému nesportovci a milovníku gaučinku.
Můj manžel je opět nekuřák a sportovec.

před 5082 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek