stana73

Máte sedavé zaměstnání a musíte se po práci rozhýbat?

Nebo jako já,že jste po práci utahaná-ý jak kotě?

Nejlepší odpověď
quentos

mám „stojavé“ ;{)> učitele si sice klasicky představíte vsedě za katedrou, leč naše „přímá“ metoda výuky jazyků nám přikazuje stát, aby to bylo víc „živý“. Takže jsem po prac. dni spíš utahanej jak pes, s bolavejma nohama a hubou ;{)))>

Další odpovědi
panenka

Ano mám sedavé zaměstnání a protože nevydržím dlouho sedět vždy se na chvíli svednu protáhnu a chvíli stojím.

venkovan

Já si po práci rád lehnu, sednu. Někdy než odjedu z práce domu i usnu v autě. tedy raději hned, než potom někde na dálnici, v koloně a podobně.

Klokanrudy

Bohuzel mam sedave zamestnani, ktere me vzdy na 12 hodin upouta do kresla. Rozhybani resim tak, ze vynechavam jizdu metrem 1 stanici a tech 1,7 km jdu pesky. Docela to funguje :D

Salvaje

Přesně, projít se místo jezdit metrem / tramvají. Doma se pak trochu protáhnu, aby nebolela záda. Taky nějaká ta manuální práce docela pomáhá, i jen doma, nádobí, vaření atd… Ale často jsem tak utahaná, že padnu a jsem ráda, že ležím :)