redy

Máte se rádi? Jste na sebe pyšní?

Jste spokojeni tam, kde momentálně žijete?

Asi docela vlezlé že? 🙂

Já se ráda mám i když se někdy vytáčím. 🙂
Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

já se mám rád, naopak někteří mě rádi nemají, jelikož jsou to potížisti a netáhla, což koliduji s mojí povahou

Další odpovědi
led

1 – Ano. Ráno sa skontroľujem v zrkadle, ak sa na mňa pozerá moja tvár, som spokojná.
2 – ? To zisťujem až večer pred spaním.

3 – Ano. Planétu Zem by som za Mesiac nemenila. Zatiaľ… predstavte si, stále ten istý skafander, stále bez tváre Mesiaca na oblohe, stále ten istý počítač…

4 – Ano, vlezlé… :)

niet začo.

iceT

Mám se ráda, občas ale ne. Pyšná na sebe jsem jen někdy. Jsem spokojená tam, kde žiju, kdyby to bylo naopak, žila bych jinde.

Kepler

Ano, ano, ano!

marci1

Ano, ano, ano Jsem šťastná, trvale spokojená. Jak se říká: Kdo si neváží toho, co má, nezaslouží si to. 🙂

anonym

Da
da
🙂

klumprt

Řeknu to písní: https://youtu­.be/uCQmwIUtTXw

redy

Kepler už zase jsem na suchu ☹

Kepler

Da da da!

anonym

No i to jest w dupie!