dudu

Máte se dnes čím pochlubit?

V horoskopu mám uvedeno, že se mně dnes někdo pochlubí výsledky své práce a já budu bez přetvářky žasnout. Svoji pochvalu údajně mohu i trochu přehnat. Od svých bližních jsem zatím žádnou zprávu neobdržel. A co vy dnes., jak jste na tom., pište , pochvalte se, přehánějte!

Nejlepší odpověď
quentos

dnes e svýjimečně nepochlubím prací, ale gestem – šel jsem v dešti přes celé město do zahradnictví, abych mohl koupit květinu k svátku jedné krásné paní (bohužel opravdu paní) z vedlejšího vchodu. Psejší počasí jsem si vybrat nemohl – ovšem co by člověk neudělal za pocit, že někomu učinil radost ;{)>

Další odpovědi
iceT

Vysledkem meho snazeni se uvarit chutny obed byly varene brambory a k nim smazene houby cerstve donesene z lesa-pravaky babky a suchohriby,okurkovy salat.
Nic jsem nepresolila,ne­pripalila,pri­tel si ponufnal,ja taky.
Ale je vareni obeda vubec prace?

martina1

Já mám,ikdyž to není nic zajímavého.Byla jsem se projít s dětmi.Už týden rozcházím nohu a dnes jsem si troufla na menší procházku k sousedům a zpět(100m).Můžu na ní šlápnout 10 kily,takže téměř vůbec,ale je to míň náročné než skákání po jedné.Moje holka byla nadšená a všem hlásila,že maminka už chodí.Ikdyž s berlemi.Tak jsem se alespoň pochlubila mou dnešní radostí.

iwetax

Já jsem dnes konečně zdělala obrovský hrnec hub.

tomash

Dokončil jsem překlad nekonečně nudného textu o trubkách. Připadám si, jako kdybych ručně natahal všechno kamení na Velkou čínskou zeď.

Tata

Právě jsem si po sobě umyl hrnek od kafe. Taky výsledek práce, ne?

BEAES

U mě už den pokročil. Já se musím pochlubit a pochválit zároveň- zavařila jsem 36 sklenic broskví a u toho stihla uvařit oběd. (prostě jsem malá, ale šikovná)

ReHu

Den je ještě mladý, vyčkej.