Avatar uživatele
dudu

Máte se dnes čím pochlubit?

V horoskopu mám uvedeno, že se mně dnes někdo pochlubí výsledky své práce a já budu bez přetvářky žasnout. Svoji pochvalu údajně mohu i trochu přehnat. Od svých bližních jsem zatím žádnou zprávu neobdržel. A co vy dnes., jak jste na tom., pište , pochvalte se, přehánějte!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, iwetax, Bunnik před 4972 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

dnes e svýjimečně nepochlubím prací, ale gestem – šel jsem v dešti přes celé město do zahradnictví, abych mohl koupit květinu k svátku jedné krásné paní (bohužel opravdu paní) z vedlejšího vchodu. Psejší počasí jsem si vybrat nemohl – ovšem co by člověk neudělal za pocit, že někomu učinil radost ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Vysledkem meho snazeni se uvarit chutny obed byly varene brambory a k nim smazene houby cerstve donesene z lesa-pravaky babky a suchohriby,okurkovy salat.
Nic jsem nepresolila,ne­pripalila,pri­tel si ponufnal,ja taky.
Ale je vareni obeda vubec prace?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martina1

Já mám,ikdyž to není nic zajímavého.Byla jsem se projít s dětmi.Už týden rozcházím nohu a dnes jsem si troufla na menší procházku k sousedům a zpět(100m).Můžu na ní šlápnout 10 kily,takže téměř vůbec,ale je to míň náročné než skákání po jedné.Moje holka byla nadšená a všem hlásila,že maminka už chodí.Ikdyž s berlemi.Tak jsem se alespoň pochlubila mou dnešní radostí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Já jsem dnes konečně zdělala obrovský hrnec hub.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tomash

Dokončil jsem překlad nekonečně nudného textu o trubkách. Připadám si, jako kdybych ručně natahal všechno kamení na Velkou čínskou zeď.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Právě jsem si po sobě umyl hrnek od kafe. Taky výsledek práce, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

U mě už den pokročil. Já se musím pochlubit a pochválit zároveň- zavařila jsem 36 sklenic broskví a u toho stihla uvařit oběd. (prostě jsem malá, ale šikovná)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Den je ještě mladý, vyčkej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek