Zlatý

Máte se dnes čím pochlubit?

V horoskopu mám uvedeno, že se mně dnes někdo pochlubí výsledky své práce a já budu bez přetvářky žasnout. Svoji pochvalu údajně mohu i trochu přehnat. Od svých bližních jsem zatím žádnou zprávu neobdržel. A co vy dnes., jak jste na tom., pište , pochvalte se, přehánějte!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

dnes e svýjimečně nepochlubím prací, ale gestem - šel jsem v dešti přes celé město do zahradnictví, abych mohl koupit květinu k svátku jedné krásné paní (bohužel opravdu paní) z vedlejšího vchodu. Psejší počasí jsem si vybrat nemohl - ovšem co by člověk neudělal za pocit, že někomu učinil radost ;{)>

Další odpovědi:

Zlatý

Vysledkem meho snazeni se uvarit chutny obed byly varene brambory a k nim smazene houby cerstve donesene z lesa-pravaky babky a suchohriby,okurkovy salat.
Nic jsem nepresolila,nepripalila,pritel si ponufnal,ja taky.
Ale je vareni obeda vubec prace?

Bronzový

Já mám,ikdyž to není nic zajímavého.Byla jsem se projít s dětmi.Už týden rozcházím nohu a dnes jsem si troufla na menší procházku k sousedům a zpět(100m).Můžu na ní šlápnout 10 kily,takže téměř vůbec,ale je to míň náročné než skákání po jedné.Moje holka byla nadšená a všem hlásila,že maminka už chodí.Ikdyž s berlemi.Tak jsem se alespoň pochlubila mou dnešní radostí.

Bronzový

Já jsem dnes konečně zdělala obrovský hrnec hub.

Pokročilý

Dokončil jsem překlad nekonečně nudného textu o trubkách. Připadám si, jako kdybych ručně natahal všechno kamení na Velkou čínskou zeď.

Bronzový

Právě jsem si po sobě umyl hrnek od kafe. Taky výsledek práce, ne?

Zlatý

U mě už den pokročil. Já se musím pochlubit a pochválit zároveň- zavařila jsem 36 sklenic broskví a u toho stihla uvařit oběd. (prostě jsem malá, ale šikovná)

Zlatý

Den je ještě mladý, vyčkej.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2418
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.