Avatar uživatele
Lucimia

Máte satelit?

Kolik vás zde má satelit? Přijde vám to jako dobrá investice? Mám obavu, že už pak přítel nebude dělat nic jiného, než čučet na bednu (především pak na sport). Co si myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? pukman30 před 5109 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Potřebovali jsme vyměnit televizní anténu. Technik nám místo její výměny doporučil satelit, prý jeho instalace nepřijde dráž. Jenže jen řeči.
Zpočátku jsme měli se satelitním vysíláním problémy, ale teď už je vše v pořádku. Jak se to vezme. Jednotlivé stanice mění občas frekvenci vysílání, takže se musí znova ladit.
Nekupovali jsme žádné programy navíc, máme jen základní, které se dodávají s instalaci. Vybírat můžeme z 20 programů, ale využíváme asi jen 4. Někdy není opravdu na co se koukat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

nemám… zbytečnost … už takhle nejsem s TV moc kamarád, takže pro mě by to byla investice opravdu scestná

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
KOLMIX

Satelit jsme měli, ale protože se využíval jen cca první týden, tak jsme ho zrušli.

Jsou to vyhozené peníze, obzvlášť dnes, kdy fůru (třeba těch sportovních) přenosů zajišťují kabelovky, internet a digi TV.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Myslím, že to není špatné, také o něm uvažuji. Poté, co jsem četla, jak spíše nefunguje digi vysílání + set top box. (sna do píšu správně.
Např. kabelovka je pouze ve větších městech.
A co se týče sledování televize, to už je na vás, čemu dáte přednost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Máme doma satelit pořídili jsme si ho od města měsíčně nás to stojí 120 kč .Můj manžel u nich ze začátku hodně vysedával ale po čase ho to omrzelo a ted už tak často u televize nevysedává.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

máme jak pozemní vysílání (DVB-T)„dětský pokoj a ložnice“ ,tak i satelitní vysílání (DVB-S)„obyvák“,ale u něho máme,jenom programy zdarma,tzn.čes­ké,slovenské a pár cizích,hlavně německých,protože mám příjem na dvě družice,ale řeknu vám,že ani z tolika programů si kolikrát člověk nevybere a tak koukáme on-line na film přes net.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja mam kabelovku a uvažuji o satelitu,tak nevim.Někdo to kritizuje,někdo to chvali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
svity01

já mám sice satelit, ale moc na něj nekoukám, přítelkyně naopak zase často. Kabelovka měla mizernou kvalitu pro naší lcd tv, tak jsem hledal něco lepšího. Nejhorší na satelitu ale je to, že máte 300 programů (i více) a nikde není nic zajímavýho, to pak naštve, ale dají se zaplatit různý kanály, který vás budou zajímat. jinak peněz sa sat nelituju…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Zatím ne, ale tak do konce dubna si ho chceme pořídit 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pukman30

Já ho mám,ale moc ho nepoužívám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek