Pokročilý

Máte s touto prací zkušenosti?

No ona to ani není práce,ale na internetu je vyplňování dotazníků za peníze,tak jsem odepsala a čekám co bude.Nic neplatím jen budu vyplńovat dotazníky.Už to někdo děláte?
Doplňuji:
Práce je na www.my-map.cz… vám dotazník a pak zavolají.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

zkusenost mam a velice dobrou - dostal jsem se k tomu v te dobe jeste pres rodice, delal jsem to za celou rodinu (4cleni) za kazdeho jsem mel vzdy z dotazniku 90 - 150kc + bonusove za 400
Doplňuji:
casova narocnost: 1 obycejny dotaznik cca 10minut, bonusove okolo hodiny - dotazniky jsou zasilany typem lidi na ktere se dany pruzkum zameruje, proto je dobre si ze sebe udelat takoveho "vsezajemce"

Další odpovědi:

Zlatý

Osobní zkušenosti s tím nemám, jen by mě zajímalo, kolik času budeš investovat a kolik Kč za to pak bude.
Myslíš, že bys nám to po čase mohla dát vědět?
Já sama v takovouto práci nevěřím. Myslím, že není rentabilní, pokud z ní něco bude.
Doplňuji:
KdoSiOdJinud ale nepíše, jak je např. jeden dotazník časově náročný.
Napadají mě i další otázky, ale to už je na dělší diskuzi.

Pokročilý

O takové práci jsem také slyšela a vážně by mě zajímalo, jestli a jak to funguje. Dejte mi prosím vědět, jak to dopadlo. Díky.....

Bronzový

Určitě to potom řekni, jak to dopadlo..:) Sám bych se to chtěl dozvědět..:)))

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

Zapomněla jsem napsat. že nemusí jít o podvod, jen je to dost často tom, že to dá víc času a nebergie a málo peněz. Myslím, že jsou rentabilnější činnosti.
Myslím, že nejde jen o to přežít, ale také ten život prožít.

Pokročilý

Klarisa

Pro mě je 100kč bohatství,protože i ta stovka chybí,když člověk nemá na chleba,tak proč ne stejně nemám co dělat a vyplnování dotazníku mi nevadí,už jsem vyplnovala spoustu papíru a zadarmo.Práce není a člověk je rád i za to.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.