Klarisa

Máte s touto prací zkušenosti?

No ona to ani není práce,ale na internetu je vyplňování dotazníků za peníze,tak jsem odepsala a čekám co bude.Nic neplatím jen budu vyplńovat dotazníky.Už to někdo děláte?
Doplňuji:
Práce je na www.my-map.cz,pošlou vám dotazník a pak zavolají.

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

zkusenost mam a velice dobrou – dostal jsem se k tomu v te dobe jeste pres rodice, delal jsem to za celou rodinu (4cleni) za kazdeho jsem mel vzdy z dotazniku 90 – 150kc + bonusove za 400
Doplňuji:
casova narocnost: 1 obycejny dotaznik cca 10minut, bonusove okolo hodiny – dotazniky jsou zasilany typem lidi na ktere se dany pruzkum zameruje, proto je dobre si ze sebe udelat takoveho „vsezajemce“

Další odpovědi
ReHu

Osobní zkušenosti s tím nemám, jen by mě zajímalo, kolik času budeš investovat a kolik Kč za to pak bude.
Myslíš, že bys nám to po čase mohla dát vědět?
Já sama v takovouto práci nevěřím. Myslím, že není rentabilní, pokud z ní něco bude.
Doplňuji:
KdoSiOdJinud ale nepíše, jak je např. jeden dotazník časově náročný.
Napadají mě i další otázky, ale to už je na dělší diskuzi.

Jojka

O takové práci jsem také slyšela a vážně by mě zajímalo, jestli a jak to funguje. Dejte mi prosím vědět, jak to dopadlo. Díky.....

SinceX

Určitě to potom řekni, jak to dopadlo..:) Sám bych se to chtěl dozvědět..:)))

ReHu

Zapomněla jsem napsat. že nemusí jít o podvod, jen je to dost často tom, že to dá víc času a nebergie a málo peněz. Myslím, že jsou rentabilnější činnosti.
Myslím, že nejde jen o to přežít, ale také ten život prožít.

Klarisa

Pro mě je 100kč bohatství,protože i ta stovka chybí,když člověk nemá na chleba,tak proč ne stejně nemám co dělat a vyplnování dotazníku mi nevadí,už jsem vyplnovala spoustu papíru a zadarmo.Práce není a člověk je rád i za to.