bolak

Máte radši Toma a nebo Jerryho?

Já si pamatuju, když jsem bylo dítě, jak jsem bylo přesvědčený že Jerry je ten chudák utlačovanej, tejranej a zubožovanej a Tom že je ten zlej, ale když sem teď po těch letech viděl pár dílů, kde si Tom normálně v pohodě ležel na gauči niomu nic nedělal a pak se tam zjevila ta psychopatický myš Jerry a jentak zničego nic mu skřípnul ocas do pasti nebo mu hodil na hlavu žehličku, tak už si nejsem tak moc jistej, kdo je zlej a kdo hodej.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Tom

To je jako s tím "Jen počkej, zajíci! "

Další odpovědi
M.

Jerry

Doplňuji:
Vždycky jsem na straně toho „zlého“ :D

Beer4Real

Jerry

anonym

Tom

Doplňuji:
Ale nejraději jsem měla vždycky Tuffyho s jeho obrovským apetitem.
http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/en/9/93/Tuf­fy_mouse.jpg

michal303

Jerry

adamda

Tom

david22

Tom

Doplňuji:
To já jsem viděl hned na začátku, že Jerry je pěknej provokatér. Něco jak můj mladší brácha.

manon

Tom

Doplňuji:
Nemá si Jerry začínat :)

alenad

Tom

briketka10

Jerry

mám radši tu myšku, kvůli nikdy nekončícím inspiracím, jak napálit
toho kočičáka a to se mi líbí :))
jak se maj jen naoko rádi, aby si mohli za chvilku zas udělat naschvál..

pizlicka

Jerry

myšičku majinkou,zlobivou mam radši.

Lucijej

Jerry

To je nudnej kocour…

RyuzakiKate

Tom

Myši jsou svině, to je stejný jako v Itchy a Scratchy.
Navíc miluju kočky a nechci, aby jim někdo ubližoval.
Měla jsem i pár komiksů s touhle dvojkou a tam měl Tom stokrát lepší ksichty.

Dandee800

Jerry