bolak

Máte radši tátu nebo mámu?

Ale upřímně!
Doplňuji:
A důvody vaší volby?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Tátu

Doplňuji:
Měla jsem vždycky ráda tatínka a maminku stejně, ale nebylo nám přáno prožít více hezkých dní.

Další odpovědi
quentos

Mámu

Jestli je řeč o pokrevním otci, tak to vůbec, s tím se už řadu let nestýkám – a s mámou jsem měl vždycky nesrovnatelně větší pouto

anonym

Tátu

Otec již zemřel,ale vděčím mu za zděděné vlohy k něčemu,co mě teď živí a docela se mi věnoval během mého dětství.Máma je zvláštní povaha a žijeme od sebe daleko,takže se nijak zvlášť nevyhledáváme…:D

iceT

Mámu

Udělala(a doufám,že by ještě udělala,pokud to bude v jejích silách) toho pro mě v životě mnohem víc než táta,o němž by se dalo říct,že v mém životě jen splnil roli mužského elementu v rodině,aniž by mi byl jakýmkoli vzorem.Tedy ne že bych ho neměla ráda,ale jako otec,(tak jak by tohle slovo mělo znít)se nikdy nechoval,pouze jednou jedinkrát,ale to už stejně bylo pozdě.

david22

Tátu

fablen

Tátu

.

Lukasy

Mámu

Doplňuji:
Fotra jsem vymazal ze sveho života.

RyuzakiKate

Mámu

U mě je to úplně jasný, dělá toho pro mě strašně moc a zároveň je to moje nejlepší kamarádka.

pizlicka

Tátu

kdyz otec zil,tak mamu.pred 12 lety umrel,a ja az ted vim,kdo je kdo.

anonym

Mámu

Doplňuji:
Táta byl k ničemu, ublížil nám, nestýkala jsem se s ním, upřímně řečeno, ani nevím, jestli ještě vůbec žije…maminka je pro mě anděl:-)

aramah

Mámu

Jestli mluvíš o jídle pro mrňata tak ani jedno…
Jestli máš namysli rodiče tak oba nedokážu říci koho víc. Ale bohužel moji rodiče již nežijí.

Ella

Mámu

od rozvodu před dvanácti lety jsem biologického otce neviděla…

anonym

Nemáš další možnost. Otec mi zničil dětství,matka život!