stana73

Máte radši sprchu,nebo koupel?

Já mám radši vanu-v zimě horkou,v létě vlažnou.Ale kdybych měla sprchový kout,taky bych ho užila

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak my máme jen vanu, ale mám delší hadici, takže když si stoupnu do kouta, tak se můžu sprchovat v koutě :D
Ale jinak je lepší se namočit, sprcha je spíš jen pro oisvěžení.

Další odpovědi
Terryle

Já se v naprostý většině případů sprchuju, je to rychlejší a když se myju kratší dobu, přijde mi to efektivnější – jak ta voda teče, tak určitě víc myje :o)) Ale cca dvakrát do měsíce si udělám vanovej večer, napustím si plnou horký vody s pěnou, k tomu ideálně kotel čaje nebo skleničku vína, hermelín s hořčicí, knížku a svíčky… a jsem naprosto šťastná. Vana je obřad :o)

ReHu

V létě raději sprchu, ale v zimě se pravidelně nakládám do vany na hodinu a víc. Občerstvení, TV – pohodička 🙂.
Doplňuji:
Ale pití pouze studené.

panenka

Já mám radši vanu do té si každý večer lehnu dám si tam pěnu udělám kafé a odpočívám 🙂

Jahoda

Koupel. Přijít z hrozné zimy a lehnout si do horké vody. Jééé. :D Mám i sprchový kout, i vanu, tudíž střídám. Častěji se ale sprchuji.

terry

V zimě koupel, v létě sprcha.

Adlim

osobně se pouze sprchuji,ale když jsem nastydlý,tak si napustím vanu přidám voňavé esence a tzv. se napařím

ten který je

Mám rád sprchu.

Rocker

Já se raději koupu,pustím si rádio,někdy si udělám kafíčko.Ale po koupeli se ještě sprchuju.

anonym

Spíš jen sprchu..

petrdostal

Na tuto otázku odpoví každý něco jiného. Já mám radši sprchové kouty. Nikdy jsem si nelehl do vany s vodou, takže pro mě je vana zbytečností. Máme nový sprchový kout z https://www.vy­bavime-koupelny.cz/sprcho­ve-kouty a za nic bych ho nevyměnil. V koupelně máme navíc hodně místa a i děti se v něm rády sprchují.