Bronzový

Máte radši sprchu,nebo koupel?

Já mám radši vanu-v zimě horkou,v létě vlažnou.Ale kdybych měla sprchový kout,taky bych ho užila

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak my máme jen vanu, ale mám delší hadici, takže když si stoupnu do kouta, tak se můžu sprchovat v koutě :D
Ale jinak je lepší se namočit, sprcha je spíš jen pro oisvěžení.

Další odpovědi:

Zlatý

Já se v naprostý většině případů sprchuju, je to rychlejší a když se myju kratší dobu, přijde mi to efektivnější - jak ta voda teče, tak určitě víc myje :o)) Ale cca dvakrát do měsíce si udělám vanovej večer, napustím si plnou horký vody s pěnou, k tomu ideálně kotel čaje nebo skleničku vína, hermelín s hořčicí, knížku a svíčky... a jsem naprosto šťastná. Vana je obřad :o)

Zlatý

V létě raději sprchu, ale v zimě se pravidelně nakládám do vany na hodinu a víc. Občerstvení, TV - pohodička :-).
Doplňuji:
Ale pití pouze studené.

Zlatý

Já mám radši vanu do té si každý večer lehnu dám si tam pěnu udělám kafé a odpočívám :-)

Zlatý

Koupel. Přijít z hrozné zimy a lehnout si do horké vody. Jééé. :D Mám i sprchový kout, i vanu, tudíž střídám. Častěji se ale sprchuji.

Zlatý

V zimě koupel, v létě sprcha.

Bronzový

osobně se pouze sprchuji,ale když jsem nastydlý,tak si napustím vanu přidám voňavé esence a tzv. se napařím

Zlatý

Mám rád sprchu.

Stříbrný

Já se raději koupu,pustím si rádio,někdy si udělám kafíčko.Ale po koupeli se ještě sprchuju.

Spíš jen sprchu..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.