Avatar uživatele
stana73

Máte radši sprchu,nebo koupel?

Já mám radši vanu-v zimě horkou,v létě vlažnou.Ale kdybych měla sprchový kout,taky bych ho užila

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, Jahoda, Adlim před 4822 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak my máme jen vanu, ale mám delší hadici, takže když si stoupnu do kouta, tak se můžu sprchovat v koutě :D
Ale jinak je lepší se namočit, sprcha je spíš jen pro oisvěžení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Já se v naprostý většině případů sprchuju, je to rychlejší a když se myju kratší dobu, přijde mi to efektivnější – jak ta voda teče, tak určitě víc myje :o)) Ale cca dvakrát do měsíce si udělám vanovej večer, napustím si plnou horký vody s pěnou, k tomu ideálně kotel čaje nebo skleničku vína, hermelín s hořčicí, knížku a svíčky… a jsem naprosto šťastná. Vana je obřad :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

V létě raději sprchu, ale v zimě se pravidelně nakládám do vany na hodinu a víc. Občerstvení, TV – pohodička 🙂.
Doplňuji:
Ale pití pouze studené.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já mám radši vanu do té si každý večer lehnu dám si tam pěnu udělám kafé a odpočívám 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Koupel. Přijít z hrozné zimy a lehnout si do horké vody. Jééé. :D Mám i sprchový kout, i vanu, tudíž střídám. Častěji se ale sprchuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

V zimě koupel, v létě sprcha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adlim

osobně se pouze sprchuji,ale když jsem nastydlý,tak si napustím vanu přidám voňavé esence a tzv. se napařím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mám rád sprchu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Já se raději koupu,pustím si rádio,někdy si udělám kafíčko.Ale po koupeli se ještě sprchuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Spíš jen sprchu..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petrdostal

Na tuto otázku odpoví každý něco jiného. Já mám radši sprchové kouty. Nikdy jsem si nelehl do vany s vodou, takže pro mě je vana zbytečností. Máme nový sprchový kout z https://www.vy­bavime-koupelny.cz/sprcho­ve-kouty a za nic bych ho nevyměnil. V koupelně máme navíc hodně místa a i děti se v něm rády sprchují.

před 1654 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek