Dračice

Máte radši SHAKIRU nebo JUSTINA BIEBERA

Já mám ráda oba dva

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Neznám jejich hudbu, tak nemohu nic říct – i když jsem možná něco od nich slyšela, ale nevím. Jsem skončila v hudbě v létech minulých a proto mě potěšilo, že Óčko vysílá i hudbu z 90' let. Ale ne, že bych neposlouchala i současnou tvorbu, ale i tu spíše od stálých interpretů.

Další odpovědi
Šendy1999

Ani jednoho

quentos

Shakiru , krásná holka

Ti dva se vůbec nedaj srovnávat…

venkovan

Jiná možnost

Dobře propečený bůček, pivko a oba potom s klukama a holkama od řeky strčíme „do kapsy“.