Joeus

Máte radši seriály nebo filmy?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Filmy

filmy

Další odpovědi
nick23

Filmy

anonym

Seriály

jak co, někdy je seriál dobrý a někdy film

huxa

Seriály

Doplňuji:
Narozdíl od filmů, píšou se hned vícedílné, tudíž nemůže zkazit hned druhý díl nový scénárista. Jestli najdeš dobrý seriál, budeš mít hodiny či desítky hodin zábavy, narozdíl od filmu.

Nechápavé

Filmy

Natee

Seriály

Dochází v nich většinou k situacím, které se ve filmech mnohdy nedají obsáhnout – nestihne se to.

abendsbrot23

Filmy

Ne filmy, ale dokumenty. Tam se člověk aspoň něco dozví a není to tudíž taková bezcenná ztráta času jako v případě seriálů a filmů. :)

MrnousakCZE

Seriály

bolak

Seriály

Protože je to 200h jedním clickem, kdežto kdybych chtěl nakoukat 200h filmu, tak na torrentech musím nastahovat 200 souborů.
Doplňuji:
Taky to na sebe pěkně navazuje, a nemusim si zvykat na nová ksichty.