Pokročilý

Máte radši, když zpívá kluk, nebo holka?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Duo ( holka a kluk )

Je mi úplně jedno, jestli zpívá kluk nebo holka - ale rád poslouchám zpěv lidí, kteří zpívat umí...
;-)))

Další odpovědi:

Pokročilý

Kluk

Je super, když je někdo obdařen talentem zpívat. Když zpívá dívka je to nádhera, ale .. jak bych to řekla, je to "běžné". Ne moc dívek se bojí zpívat a jakoby se za to nestydí.. Zatímco když zpívá kluk, je to takové, nevím jak bych to řekla, trošku méně běžné. Když se řekne kluk, většina si představí hned nějákeho fotbalistu, sportovce či tak, ale zpěvák.. To je prostě boží. Když se řekne zpěv, tak, i přestože je mezi námi mnoho úžasných zpěváků, si většina společnosti předtaví dívku. Nikoli kluka. Řekla bych, že někteří to dokonce považují "holčičí"-

Zlatý

Holka

Odjakživa mám spíše slabost pro ženský zpěv... a nejen zpěv ;{)> oblíbených zpěvaček mám řadu, oblíbené zpěváky bych mohl spočítat na prstech...

smíšená dua jsou taky krása. Ale ženský zpěv je ženský zpěv...

Pokročilý

Kluk

Podepisuji se pod quentosovo vyznání, jen to pohlaví já tam mám naopak: oblíbený zpěvačky bych spočítala na prstech jedné ruky, ale na zpěváky bych těch paprčí potřebovala takovejch 50 párů nejmíň. Ženský zpěv ve mě obvykle vyvolává jenom jakousi pohodu, ale jak spustí chlap se zajímavým, ideálně nakřáplým nebo něžně zastřeným, hlasem...to si i zabulím.
Baby-zpěvandy se musí hodně snažit, aby mě aspoň trochu zaujaly, zato chlapi mě maj' chycenou skoro bez práce ;-)

Duo ( holka a kluk )

Zlatý

Kluk

Musí ale zpívat krásně ! :-))

Pokročilý

Pokročilý

Kluk

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Quentos -> Ella???
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.