Avatar uživatele
Mortin

Máte radši, když zpívá kluk, nebo holka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? quentos, gecco před 3142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Duo ( holka a kluk )

Je mi úplně jedno, jestli zpívá kluk nebo holka – ale rád poslouchám zpěv lidí, kteří zpívat umí…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
veronika36

Kluk

Je super, když je někdo obdařen talentem zpívat. Když zpívá dívka je to nádhera, ale .. jak bych to řekla, je to „běžné“. Ne moc dívek se bojí zpívat a jakoby se za to nestydí.. Zatímco když zpívá kluk, je to takové, nevím jak bych to řekla, trošku méně běžné. Když se řekne kluk, většina si představí hned nějákeho fotbalistu, sportovce či tak, ale zpěvák.. To je prostě boží. Když se řekne zpěv, tak, i přestože je mezi námi mnoho úžasných zpěváků, si většina společnosti předtaví dívku. Nikoli kluka. Řekla bych, že někteří to dokonce považují „holčičí“-

Upravil/a: veronika36

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Holka

Odjakživa mám spíše slabost pro ženský zpěv… a nejen zpěv ;{)> oblíbených zpěvaček mám řadu, oblíbené zpěváky bych mohl spočítat na prstech…

smíšená dua jsou taky krása. Ale ženský zpěv je ženský zpěv…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lejdy.můn

Kluk

Podepisuji se pod quentosovo vyznání, jen to pohlaví já tam mám naopak: oblíbený zpěvačky bych spočítala na prstech jedné ruky, ale na zpěváky bych těch paprčí potřebovala takovejch 50 párů nejmíň. Ženský zpěv ve mě obvykle vyvolává jenom jakousi pohodu, ale jak spustí chlap se zajímavým, ideálně nakřáplým nebo něžně zastřeným, hlasem…to si i zabulím.
Baby-zpěvandy se musí hodně snažit, aby mě aspoň trochu zaujaly, zato chlapi mě maj' chycenou skoro bez práce 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Katy Veren

Duo ( holka a kluk )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Kluk

Musí ale zpívat krásně ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vroudenspil

Kluk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luckáá

Kluk

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Quentos → Ella???
😉

před 3141 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek