Máte radši funkce nebo třídy?

Když programujete něco pro sebe máte radši když si to rozepíšete do třídy nebo preferujete funkce?
Nyní bych nebral ohled na statické a privátní proměnné, které ve třídě jsou k dispozici.

Osobně preferuji třídu, jelikož mám jednu kterou si rozšiřuji a když potřebuji ji zapojit do projektu tak buď pomocí abstraktní funkce nebo implementace ji zapojím. I když bylo z počátku se naučit veškeré třídy, hlavně vzájemné propojování, a fungování algoritmu.

Podělte se jestli máte radši třídu nebo funkci, popř. s osobními zkušenosti.

Odpovědi
pl4toon

Preferuji třídu (class).