Máte radši fantasy nebo sci-fi?

A proč se vám jedno líbí a druhé ne?

Odpovědi
Rocker

Mám raději fantasy,připadá mi zajímavější a tajemnější než scifi.Ale na dobrou scifi se taky rád podívám.

suaeda

Mám raději dobré sci-fi. Takové které dokáží nejen zaujmout, ale občas některé donutí člověka se i zamyslet. Např. Matrix, Ostrov, Stepfordské paničky, Gattaca, Total Recall, Já, robot, Posel budoucnosti, Equilibrium, Den Triffidů (seriál 1981), Vodní svět, Náhradníci , Sexmise a spousty jiných na které jsem si nyní nevzpomněl.

Elly

Pokud děláte nějaký výzkum, tak určitě sci-fi. Podle mě je sci-fi založeno alespoň trochu na realitě, fantasy je na mě až moc vymyšlené. Pokud se chci kouknout na nějaký film, jednoznačně jako první sáhnu po nějakém sci-fi.