VanEgg

Máte radši facebook nebo skype

Co máte raději

Nejlepší odpověď
briketka10

ostatní (do odpovědi)

Doplňuji:
ani jedno, ale občas
ty funkce potřebuji :)

Další odpovědi
brillant

Skype

badisko

Skype

Doplňuji:
jednoznacne..­...facebook ucet nemam a ani ponem netouzim …

redy

Skype

Ale jen okrajově 🙂

panxnotdead

Facebook

anonym

Facebook

Doplňuji:
Skype není možné na mém mobilním telefonu využívat a stejně bych jej nepoužívala. Telefonuji pouze občas se svou rodinou. Na Facebooku zase prohlížím a komentuji oblíbené stránky, ale s lidmi komunikuji spíše příležitostně.

RyuzakiKate

Skype

Mám tam kamarády, kteří nevyužívají icq. A třeba takovej videohovor je občas celkem p*del :)

huxa

Facebook

cincina

Facebook

einstein

Skype

honza19hk

Nic

Doplňuji:
nepotřebuju to,je to k prdu.

cochee

Nic

kefud

Skype

anonym

Skype

Protože kamarádku mám v Německu a další v Jižních Čechách a na Moravě, tak jsem ráda, že existuje Skype.
Daleko raději si ale povídám s lidmi „z oka do oka“ – čili bez jakékoliv techniky.