Avatar uživatele
VanEgg

Máte radši české nebo americké filmy

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

Česká komedie

Doplňuji:
Mám rád české filmy i české komedie

Upravil/a: Hykam

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
brillant

České filmy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

České filmy

Doplňuji:
Občas sleduji polozapomenuté české filmy na TV kanálu CS film.Americké filmy jsem považoval za dobré tak do začátku 80 let,pozdější a současné americké filmy považuji už za brak.Oni ty české filmy ze současnosti také nejsou všechny bůhvíjaké umělecké díla.Za rok se jich natočí spousta,ale žádná sláva.

Upravil/a: ten který je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sevos

České filmy

Doplňuji:
A hlavně 70léta,protože jsem byl na vojně a spoustu filmů jsem neviděl.

Upravil/a: sevos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

České filmy

Zlatý výběr. Z dnešní tvorby se mi už líbí málo co. Nedám dopustit na zlatou éru českého filmu – 70. léta minulého století (Pane, vy jste vdova!, Což takhle dát si špenát, Zítra to roztočíme, drahoušku!, …; pak detektivky, dramata, seriály). Také se mi líbí Čas sluhů, Díky za každé nové ráno, Obecná škola, Vrať se do hrobu, Faunovo velmi pozdní odpoledne… Za mě – éra našich nej filmů skončila Pelíšky. Vratné lahve jsou podle mne stokrát přešívaná blbost, Vieweghovská témata ve filmovém zpracování působí všelijak a geniální Trojan nebo Budař také všechno nezachrání.
Ale co se týká Ameriky – Tootsie, Forrest Gump, Vykoupení z věznice Shawshank, Fight club, Ocelové magnólie, Bílý Oleandr, Na dotek, Co žere Gilberta Grapea, Já a mé stíny, Chaplin – to jsou také moc pěkné kousky.

Když mám ukázat přímo – jako patriot volím naší kotlinu, ale už nevybírám z těch dnešních zpatlanin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jepik

Česká komedie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

České filmy

Doplňuji:
Spíše ale starší, protože ty současné už za moc nestojí. Tedy až na malé výjimky. Dobří herci už jsou buď mrtví nebo umírají.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Poklička

České filmy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Americké filmy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Larissa

Americké filmy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
potížistka

Americké filmy

Americké Filmy, České pohádky (ovšem mám ráda i filmy pro pamětníky nebo rodinné komedie – Jak dostat tatínka do polepšovny a další…)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek