Máte radost z DPH? Jak byste tomu zabránili?

Nejlepší odpověď
Tom.Noddy

Jako občanovi je mi jasné, že DPH se platit musí. Chci jezdit po cestách, být ošetřen v nemocnici, chodit do parků a lesů, být chráněn a pomáhat těm, kterým nebylo přáno zdraví apod. Jako občanovi mi ale taky není jedno, kam ta DPH mizela…či mizí. Takže pro zvýšení DPH jsem, jen pokud budou udělané všechny možné systémové kroky pro to, aby ta DPH byla využita co nejefektivněji.

Další odpovědi
anonym

Tvoje snaha vetřít se pomocí populistických otázek je sice dojemná, ale děvčata stále čekají na to hlavní přiznání po nechutných urážkách a nadávkách.

Michal Kole

Jako spotřebitel radost nemám, protože zboží bude dražší a tolik peněz zase nemám.

gnosis

mam nutkani hodit do snemovny par tristivych granatu, protoze mirumilovne reseni (volby) je ocividne naprosto k nicemu. tezko rict, co nam pomuze. je to skoda, tak krasna zeme, a vede ji mafie :-/

arygnoc

DPH – daň z přidané hodnoty (daň obchodníka z části zisku (té přidané hodnoty po odpočtu jeho nákladů), ale platí ji kupující).
což pokládám za absurditu stávájícího ekonomické modelu.

Žádné volby, obnova království, absolutní moc monarchu, zákaz činnosti politických stran, odborní poradci panovníka, regulovaná ekonomika (ano, jako před rokem 1989 – do roku 1989 byl státní dluh 0 (nula) Kčs, potraviny (základní) byli dotovány, zemědělství jedno z nejlepších v Evropě, o průmyslu (chemie, hutní, kovoobráběcí, a asi i jiné) ani nemluvím, lidi měli kde bydlet, měli práci – a dnes? Přesně takoví samí hajz*íci, jako byly komunisté, jsou u moci, jen nejsou komunisté. Takže – co se týče politiků, žádný rozdíl, co se týče ekonomiky – markatní (směrem ke dnu)).

Ať žije král!