Mili @

Máte rádi zapékané těstoviny?

Zrovna si je dávám…
Doplňuji:
A nechci machrovat, ale povedly se mi !
😁

Nejlepší odpověď
quentos

jj, nejlépe ještě do nich zapíct brokolici, to je pak jedna báseň.

Další odpovědi
BIGFOOT

Mili@,prosím o recept,mám na ně taky chuť.:)BIGFOOT

hanulka11

Mám, ale nejraději domácí fleky, které si udělám -jsou fakt chutnější. I nudle domácí jsou daleko chutnější než ty lepivé z obchodu.

rybíz

Odjakživa jsem je neměl rád. Ale poslední asi 4 roky už je jím a celkem si pochutnávám, hlavně se zapečeným uzeným masem.

janek66

Mám je moc rád,doma si do nich dávám samé dobroty.
Nemusím je v práci,kde je dokáží tak „zapéct“,že je povrch pokrytý černými,tvrdými těstovinami vhodnými tak na vylomení zubu.

hanjimka

Miluji zapékané cokoliv.Těsto­viny,brambory,ze­leninu i maso.Dobrá inspirace pro sobotní oběd.Díky

morče

Ano mám,zapečenéso­máčkou

ReHu

JJ, můžu. A k nim kyselé křupavé okurčičky :D.

Mili @

Taková slátanina, uvařené těstoviny, do toho salám opečený s cibulkou a sušenými hřiby (předem namočenými), okořenit, do těstovin jsem zamíchala kousek uzeného sýra a kousek nivy, pak jsem tam dala ten salám a zalila 2 vajíčkama! Super!

BIGFOOT

DÍKY,TO SI POŠMÁKNU,MUSÍM O TO POŽÁDAT SVOU MILOVANOU ŽENUŠKU ABY MI TO JEŠTĚ DNESKA UVAŘILA.BIGFOOT

Mili @

Dobrou chuť!
😁