taxio

máte rádi víc zimu nebo teplo?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Zimu

v teple se vám nechce nic dělat, musíte se nutit. Navíc od zimy je poměrně snadná pomoc, zatímco ve vedru se na chvíli zchladíte a pak je vám zas vedro.

Další odpovědi
arygnoc

Teplo

Teď je akorát (+34).

anonym

Teplo

Nechtěls náhodou napsat teplo/ chladno anebo zimu/ léto?
Zima je roční období, teplo je údaj o teplotě, takže klíďo mohu mít zároveň rád i zimu, ale přitom teplo, či naopak léto a přitom chládek.
Ostatně tentokrát mimořádně vnímavá iv to v narážce vyjádřila v diskuzi (nezvykle skromnou formou).

dědapetr

Zimu

Jaro a podzim.

aloevera5

Teplo

Rozhodně teplo. Ráda bych bydlela někde, kde se pořád teplo – ale musela by tam být v blízkosti voda (jak pitná, tak na koupání).

Miluju pařáky :o))))

DusanOrlik

Zimu

V zimě vlezete do horké koupele,oblečete se pohodlně a u krbu,pijete horký čaj,…
V létě jen ovlažení do bazénu a pojidání nanuků a zmrzliny,a horko je i v noci,…

modroočka

Teplo

Mám ráda teplo !!! Současná vedra mi nevadí, jsem spokojená

gogogod

Teplo

ale ne horko

dudu

Zimu

Jikra

Teplo

Syd

Zimu

kosaaaak

Zimu

SINGO

Teplo

20–35 C značka: Ideál

Ponytail

Teplo

filva

Zimu

E.n

Zimu

15 je u mě maximum, 5 stupnu navíc a jsem hotova po par metrech. Ale taky je rozdil na jakem miste se to teplo myslí. Myslím že díky suchému podnebí někde v africe se to teplo snáší lepe, neni to tak ‚cítit‘. Takže na podzim a na zimu mam doslova ‚prasečí radost‘

quentos

… zkusil sem bych podobnou anketu šoupnout v zimě :{))>

anonym

V lete zimu , v zime leto. -iv-