Avatar uživatele
Jojka

Máte rádi tzv. podomní prodeje?

Teď zrovna u nás zvonili dva „kravaťáci“ a že prý abych jim ukázala roční vyúčtování za energii, že jsou od konkurence a že pokud přestoupíme k nim, že ušetříme peníze atd. Nesnášim a nevěřím takovým – prodejcům atd. A co Vy? Uzavíráte „smlouvy“ na chodbách,nebo na chodnících?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda, iwetax, lorja, anonym před 5048 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nabubindes

neštěstí pro staré lidi, obzvláště v okamžiku kdy začnou slibovat peníze, úsporu, a lidi jsou tak důvěřiví…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Odmitam-neeeee!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nemám.Viděno z druhé strany,dělal jsem to.
Docela potupné.Asi se dovedu vcítit do pocitů žebráka,který ještě není úplně otrlý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
1popelka1

Zrovna tohle patří pro mě do kategorie „nepřijatelná práce“. Neuzavírám dohody ani na chodbě, ani doma, ani na chodnících, ani přes telefon 🙂
Marvan, to máte pravdu, pak to u nás vypadá jako v dobách dřívějších, protože prášek nepotřebujeme, protože nemáme pračku, vysavač nepotřebuji, protože nemáme koberce a ráda vytírám apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Taky u mě Jojko zvonili je to tak 14 dní zeptali se mě jestli mám chvíli čas že mi chcou poskytnout výhodnou nabídku,že stačí si nachystat 3 složenky zaplacené za elektřinu a svou OP zeptala jsem se jich zda jsou ze společnosti od které už řadu let odebírám elektřinu řekly mi že ne tak jsem jim řekla že at se nezlobí ale že o jejich produkt zájem nemám.Jinak pokud u mě někdo zazvoní jen tak tak s nikým nic nepodepisuji a nevyjednávám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Už jsem na to jednou doplatil tak je rád nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marvan

Někdy je sranda s těmito lidmi poklábosit a udělat si z nich srandu, ale není doporučeno jim jakkoliv přislíbit přísun peněz…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

„Leštičům klik“ nesděluji žádné informace a ani nikde jinde nic nekupuji. Např. na parkovišti, ulici apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Ráda si je poslechnu, docela se u toho bavím. Až dokecaj, tak řeknu, že už musim a zabouchnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

zoufalí lidé dělají zoufalé věci …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

I u nás byli jak píše Jojka kravaťáci kvůli změně odběratele energie.Slušně jsem je odmítla.Tento styl nabízení čehokoliv nemám ráda.Nejraději mám nabídku napsanou,kterou mohu doma prostudovat a následně se rozhodnout jestli o ni stojím nebo ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já bydlím v rodinném domku a tudíž zde „kravaťáci“ chodí jednou za uherský rok. Ale byla jsem u kamarádky, která bydlí v paneláku. Právě tam zazvonili ti naši „oblíbenci“ (kteří jí tam zvoní skoro každý den). Kamarádka se koukla kukátkem a viděla kdo to je. Oni však strašně dlouho a pořád dokola zvonili. Tak jsem vyšla a poslala je do háje. Zařvala jsem na ně tak nahlas, že všichni ze svých bytů vylezli a koukali na mě. Až „nabízeči“ odešli, všichni se začali smát a pak mi několikrát poděkovali. 🙂 Také jsem jim řekla, že ať neobtěžují a nezvoní tak neúnosně dlouho. Omluvili se a odešli. Od té doby kamarádku „nenavštěvují“. 🙂 A když někdo přijde k nám, řeknu, že nemám zájem a zabouchnu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallen Angel

Nikdy. K nám naštěstí přišli jen jednou, ale k dědovi jeden čas chodili často a pořád ti samí, tak se děda naštval a když pak zazvonili, vytáhl na ně vzduchovku. Začal počítat do 10 a to byste měli vidět, jak rychle dokáže kravaťák utikat – děda se nedostal ani k 6. 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek