Máte rádi tuhle krásnou píseň?

Věra Špinarová jí dala opravdu fantasticky,ale origiál je originál.
Co myslíte?
Díky za názory.
Špinarka:
http://www.ka­raoketexty.cz/tex­ty-pisni/spinarova-vera/hej-lasko-necekej-57519
Demis Roussos.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=dxaSPW1MN5I
Kdo chtěl,otázku pochopil,kde nechtěl,blbě remcal.
Originál je Demis,to snad pamětníci ví.
A ta předělka je od Špinarky.Nebudu tu Annas vysvětlovat,kdo je ŠPINARKA,stejně to cenu nemá.

Nejlepší odpověď
mojitek

Špinarová jí zazpívala hezky,ale Demis je jen jeden,podle mýho zpěvák s nejhezčím hlasem a barvou hlasu vůbec.Tady odkaz na jeho začátky..a na klávesy hraje Vangelis 😉

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hRRrcorna­wE

Další odpovědi
annas

Nevím, co znamená, že Věra Špinarová, nikoliv Špinarka, „ji dala“…

Protože píseň neslyším často, tudíž co je „mít rád“ či zbožňovat, milovat?

setapouch

Ta krasna pisen je ktera?

Doplnuji: me se ta pisnicka nelibi. Nepovazuji ji za krasnou. Ale vidim zde odkaz pouze na tuto. Proto se ptam, kde je ta krasna.

anonym

Ne, jsou i lepší písničky, než zrovna tebou uvedena a že ti nevadí, že byla Roussosákem zpívaná v Moskvě!

Jediná, která si nedělala nic z toho, byla Jiřina Bohdalová, byla to prostě pro lidi Bohdalka. Ty označuješ známé lidi, jako třeba „starej Hrušínskéj“, „Špinarka, ..“ ale nenapíšeš „ten ožrala V.H“. , nýbrž pan V.H..

anonym

Poslechl jsem si originál a nemůžu si pomoct, v té první sloce slyším několikrát mekot kozla. Takže ani originál se mi nelíbí.

redy

Zpěvák se mi líbí, i když je starej, ale hezkej. 🙂

gagaga

takovej druhej jugar :)

  • iv-

redy

  • iv- 🙂

anonym

Ale já jsem zase hezčí

redy

Jugar, a to řek zase kdo?

anonym

Já ,protože on už nežije.

anonym

http://www.ifau­na.cz/images/smi­leys/vylekany­.gif

anonym

Annas,pokud nerozumíš otázce,prosím nereaguj,bude to tak lepší,já ti za to dějuji.

annas

Nevím, co je „ji dala“, ale na otázku jsem odpověděla. I když „origiál“ písně neznám.

Bohužel, gramatické chybné tvary snižují srozumitelnost …

anonym

Neřeš jen češtinu,řeš ,nekdy i srdce.

anonym

Registrovaný
Admin2

Uživateli Jugare,

„pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili, na co se ptáte. Důležitá je i správná gramatika a psaní bez překlepů atd.“

anonym

Ty neumíš číst?
Proč sem cpeš,to co sem nepatří?Třeba pana Václava Havla.
Já toho člověka znal osobně,proto ho obhajuji,ty vůbec nevíš co je svoboda.Tímto tu končím v debatě.

anonym

Ty jsi s V.H. bojoval proti komunismu, já zapomněl. Ve kterém pajzlu? Doufám, že ne v tom, kde prodávali jiné pivo, než patok z Plzně, i když v tu dobu to pivo bylo na úrovni, protože by v rakách dělnické třídy!

anonym

On tu byl komunismus?
Že vo tom nevím,tys jsi ale popleta viď,ale beru tvoji starobu,že chyby děláš.
Já plzenský prazdroj piju jen občas,spíše Braníka.
Nevím co jsou tŕaky dělnický třídy,to mi prosím vysvětli.

anonym

http://smileys­.cz/smiles/smaj­lici-smich/smileys-cz-119.gif

gagaga

myslite to Vase ? :))

anonym

Iv né,to moje

gagaga

uffff
ja uz se lekla, ze ma an. myslet na to Vase ! :)

uz jsem ji chtela varovat :p