magicm18

Máte rádi tony saksofonu?

Tak,myslim takove ty co berou za srdce,ale treba i za usi?

Nejlepší odpověď
Vikičistič

Já teda moc a když to někdo umí pořádně ,tak je to paráda.

Další odpovědi
Terryle

Tak já obecně moc žesťový nástroje nemusím, přijdou mi takový moc ukvílený – stydím se, ale nemůžu si pomoct. Ovšem ale když to někdo umí, tak před ním vždycky smeknu, protože když je někdo v něčem dobrej, respekt si zaslouží, i když třeba jeho činnost moc nemusím. A furt stokrát lepší saxík než trumpeta, to zase jo :o)
Jedinej saxofon, kterej si fakt užiju, co mě tak napadá, je nějakej na sólíčka v rockové kapele a s doprovodem kytary. To pak je paráda :o) Ale musí za srdce a uši brát, ne za ně tahat!

janek66

Tóny saxofonu mám rád.A když za to „vezme“ hezká žena je to i z hezkým pokoukáním a je to ještě hezčí.

fofbal

Ano, protože saxofony v kapelách svědčí o kvalitě kapel a jejich umění, o stylu hudby . Je to úplně něci jiného než poslouchat ty brnkadlíky co si říkají umělci.