dagmarka111

Máte rádi televizi?

Doplňuji:
Na syny jsem se neptala,ty já také miluji více jak relevizi.

Nejlepší odpověď
annas

Viz modrá lišta – otázka vložená již po několikáté.

Další odpovědi
anonym

O neco malo radsi mam svoje syny. -iv-

Jikra

Mám, a až tak moc že sem TV závislák.Zírám na ní od svých 6-ti let tj.od r.1954 a ještě mě to neomrzelo.Neumím si bez ní život ani představit.

tom004

Mám ji puštěnou jako kulisu,většinou ČT24,a když je na programu něco zajímavého,zesílím zvuk. 🙂

arygnoc

televizní přístroj mi je absolutně lhostejný, televizní programy, které občas přerušují reklamu, mne iritují.

DDarent

Ale myslíš televizi, jako obrazovku nebo jako ty pořady, kanály a tokový to......

protože já mam rád televizi (místo obrazovky) u počítače i když se vlastně vůbec na televizi nekoukam......