dagmarka111

Máte rádi televizi?

Nejlepší odpověď
ten který je

Moc ne.Až na vyjímky bych se bez televize obešel.

Další odpovědi
panenka

Ano mám ráda televizi ale vidím jí málo

hanulka11

já se bez ní obejdu, co mě zajímá si pustím v PC

iceT

Pouštím si telku před spaním,jako kulisu ke spaní.Není to prý zdravé,ale jinak prostě neusnu.Přes den se nedívám.

BENYTA

Bez mučení – ANO !
Mimochodem jsem tam vydělala „pár korun“ v různých soutěžích, převážně vědomostních…
také v talk show apod…
…a taky na ní koukám…

Terryle

Ne, koukám na ni vlastně jednou do roka, když je hokejové mistrovství (i když poslední dobou i to se dá s kusem snahy sledovat na netu). Program většinou nestojí ani za to, aby člověk zmáčkl čudlík a když dávají něco zajímavýho, je to v idiotskou denní dobu – dopoledne nebo večer. Co chci vidět, to si seženu jinak a pustím si to na počítači, když mám náladu a chuť. A zprávy si přečtu na netu. Jsem bez televize vlastně už 10 let, co jsem odešla na intr na střední, a vůbec mi neschází. Ale je fakt, že si ji nahrazuju vydatně počítačem.

led

Myslíte tú krabicu s pohyblivými obrázkami?
Niekedy ano, keď je dobrý film.
Len žiaľ stáva sa z nej častu nežiadúci a rušiaci spoločník napríklad v reštaurácii, kaviarni a podobne.

Fred

Mam ji rad, kdyz je ode me dost daleko, abych ji nevidel a neslysel.
Kdyz si chci pustit film, vyberu si nejaky kvalitni a podle toho, na co mam chut. Proc sledovat reklamy a kousky filmu mezi nimi, kdyz si muzu vybrat a stahnout?