Packal

Ano. Mám jí moc rád.

huxa

Pokud moc nemluví.

Doplňuji:
Tchýni nemám, ovšem s matkou přítelkyně si vcelku rozumíme, vycházíme spolu zadobře, pijeme občas spolu, občas si spolu i pár hodinek pokecáme, ovšem nepozná, kdy má zrovna skončit a chce si vykládat pořád :)

da ny

Ano. Mám jí moc rád.

Vtipálku :), k výběru jsou pouze odpovědi, které jdou příliš do extrémů.
Mám ji prostě „jen“ ráda i po rozchodu/rozvodu s jejím synem 🙂

krabiceodbot

Ano. Mám jí moc rád.

Drap

Ani jedno z uvedeného. V anketě chybí další možnost. Nehledě k tou, že celá anketa je zmatená a k ničemu neni dobrá.Jak chceš takovouto informaci využívat ?