ReHu

Máte rádi staré filmy? I zahraniční? Např. Rocky Bolbou mohu vidět znovu. Pro mně to už je klasika.

Nejlepší odpověď
anonym

Rocky sice není můj žánr ale právě běží v televizi Četník a mimozemštan to zas můžu já

Další odpovědi
kvikal

no… pod pojmem staré filmy se mi spíš vybaví černobílé ale co se týká rockyho tak to je opravdu výborná klasika. Já jsem celkově vyrůstala na klasických „akčňákách“ se Stalonem, Schwarzeneggerem, Willisem a mnoho mnoho dalších. A pochybuju že mě někdy omrzí :)